Як вийти в BIOS на Asus. Як включити wifi в bios на ноутбуці asus.

ASUS - тайванський виробник комп'ютерної техніки, комплектуючих і ноутбуків. Як мінімум чверть всіх комп'ютерів у світі зібрані на основі материнських плат цієї фірми. Даний виробник оснащує свої плати різними версіями BIOS. Тому існує кілька способів вийти в BIOS на Asus.
Інструкція
1
Найпростіший випадок - коли потрібно вийти в BIOS персонального комп'ютера. Увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку DEL кілька разів, як тільки засвітиться екран. На сучасних материнських платах ASUS сама часто використовувана клавіша входу в системні налаштування - це DEL.
2
Якщо комп'ютер був включений, перезавантажте його. Також натисніть кнопку перезавантаження, якщо ви вже побачили логотип Windows. Іноді комп'ютер настільки швидко завантажується, що стає важко зловити відповідний момент і увійти в BIOS. Врахуйте, що BIOS - це базова система введення і виведення даних. Тобто коли ви натискаєте кнопку включення живлення, відразу починається опитування компонентів і їх робота із завантаження операційної системи.
3
Натисніть кнопку F10 або F12 при запуску ПК, якщо у вас старий комп'ютер (материнська плата).
4
Щоб вийти в BIOS на ASUS-ноутбуці або нетбуці, натисніть клавішу F2 після включення живлення. У цих пристроїв биос зазвичай складніше і може завантажуватися ще швидше, ніж у звичайного ПК. Мікропрограма переносного комп'ютера часто містить розширені настройки безпеки, управління тачпадом, тобто замінником мишки, а також додаткову операційну систему з «миттєвою завантаженням». Абсолютна більшість моделей, відомих на сьогодні, використовують саме F2 для доступу до системних налаштувань комп'ютера.
5
У дуже рідкісних випадках застосовується комбінація клавіш. Якщо після натискання F2 ви не змогли вийти в BIOS, швидше за все, у вас саме такий випадок. Тоді відразу після включення натисніть кнопку Ctrl і, не відпускаючи її, кілька разів натисніть F2. Пам'ятайте про те, що екран з пропозицією натиснути кнопку і увійти в BIOS може промайнути дуже швидко, тому пробуйте кілька разів натискати клавішу при запуску комп'ютера або ноутбука.
6
Якщо у вас новий ноутбук або комп'ютер, і ви ще не встановили операційну систему, але не можете вийти в BIOS натисканням Del, F2 або Ctrl + F2, то може допомогти заміна клавіатури. Підключіть зовнішню клавіатуру і знову спробуйте вищевказані варіанти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TBsW3icr28Y