Як зробити волосся густими і сильними. зміцнення волосся якщо гени.

Якщо догляд за волоссям зводиться виключно до щоденного миття, то не варто очікувати від них краси. Здорові, сильні, густі і сяючі волосся можна отримати тільки приклавши зусилля.
Інструкція
1
Вибирайте шампунь і бальзам, спираючись на свій тип волосся. Жирні, ослаблені, пошкоджені або сухе волосся потребують абсолютно різному догляді. Саме тому варто купувати продукцію для щоденного догляду, підходящу вашому волоссю. Намагайтеся мити волосся не кожен день - так ви не будете змивати з них природний захисний шар, що призведе до покращення стану.
2
Слідкуйте за станом волосся. Різке його погіршення може вказувати на різні захворювання, тому негайно звертайтеся за консультацією до лікаря - трихолога.
3
Питайте волосся. Раз на тиждень робіть маски, які зміцнять їх, зроблять сильними. Зміцнення волосяних цибулин дасть відмінний ефект, ви помітите, що волосся поступово стають більш густими і сильними.
4
Зробіть маску з жовтка. Змішайте в мисці один жовток, столову ложку меду і сік половини цибулини (можна просто потовкти її до стану пюре). Втирайте суміш у шкіру голови, розподіляйте залишки по всій довжині волосся. Залиште маску на п'ятнадцять хвилин, потім ретельно мийте, використовуючи шампунь.
5
Помивши волосся шампунем, візьміть небагато (приблизно чайну ложку) морської солі і втирайте її в шкіру голови протягом декількох хвилин. Після цього ретельно промийте волосся водою і обробіть кондиціонером.
6
Придбайте в аптеці суху кропиву, залийте окропом і дайте настоятися протягом ночі. Промийте цим настоєм волосся, повторюйте процедуру пару раз на місяць.
7
Зверніться до професіоналів. Якщо всі ваші спроби поліпшити стан волосся зазнали невдачі, доведеться відвідати салон краси з хорошими майстрами. Вони порадять вам сучасні засоби для зміцнення волосся, підкажуть, що підійде саме вам, і оцінять майбутню роботу.
Корисна порада
Правильне харчування впливає, в тому числі, і на стан волосся. Намагайтеся дотримуватися здорового способу життя, і ваші волосся стане набагато привабливішою.