Як налагодити відносини з тещею.

У первісних південноамериканських племен зятю після весілля слід було уникати зустрічей з тещею , заборонялося дивитися на неї і розмовляти з нею. Вважалося, що воїн, побачивши матір дружини, втратить силу. А ось в африканських племенах існував більш суворий звичай: якщо теща відвідує будинок зятя, чоловік знаходить право її вбити. В Габоні же все навпаки: наречений зобов'язаний переселитися в будинок тещі і всіляко догоджати їй. Щоб відносини зятя з другої мамою не стали причиною сімейних сварок і не повторювали поведінкові норми деяких племен, варто постаратися налагодити контакт.
Інструкція
1
Зрозумійте і засвойте той факт, що тещу ви не вибираєте - ви вибрали дружину. І доведеться отримувати задоволення не тільки від спілкування з коханою дружиною, а й знаходити спільну мову з її родичами, мириться з усіма їх достоїнствами і недоліками. Проявляйте дружелюбність, терпіння, великодушність і стриманість, долучайтеся до сімейних традицій, поважайте думку та бажання тещі, як би вони не суперечили вашим поглядам на життя і світосприйняттю.
2
Не давайте порад і не вчіть жити цю дорослу жінку з усталеними життєвими принципами та поняттями. Краще зайвий раз дайте їй зрозуміти, що ви прагнете зробити все для щастя її дочки.
3
Не критикуйте і тим більше не лайте тещу. Образи і неконструктивна критика тільки налаштують вашу дружину і її маму проти вас. Обгрунтовані претензії можна висловити тещі в особистій розмові. І навіть тут добре подумайте - ваше невдоволення не повинно будуватися на голих емоціях. В іншому випадку ваші слова можуть обернутися скандалом і прихованою образою.
4
Якщо між вами все-таки розігралася сварка, постарайтеся тримати себе в руках, не грубо, не ображайте і не демонструйте зневажливе ставлення. Завжди пам'ятайте, по-перше, теща - жінка, по-друге, вона набагато старше вас. Будьте джентльменом в будь-якій ситуації.
5
Не відмовляйте родичці в візитах й самі не нехтуйте її запрошеннями. З роками люди стають сентиментальніше: повзрослевшая дочка, підростаючі онуки - вона, швидше за все, хоче упевнитися, що у вашій родині все благополучно. Зайвий раз підкреслюйте, як ви цінуєте її увагу і турботу про вас і ваших дітях.
6
Не забувайте поздоровляти другу маму з днем народження та іншими важливими святами. Даруйте хороші подарунки, квіти і говорите компліменти. Вона - в першу чергу жінка, і їй буде приємно вашу увагу.