Як навчитися малювати голуба.

Для того щоб навчитися малювати голуба , необхідно виділити в будові його тіла прості фігури, провести допоміжні лінії і доповнити зображення характерними для цього птаха деталями.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - акварель або гуаш.
Інструкція
1
Почніть роботу з двох овалів. Намалюйте невеликий овал, який згодом буде головою голуба, другий овал в чотири-п'ять разів повинен перевищувати перший, це буде тіло птаха. Якщо ви хочете зобразити сидячого наїжаченого голуба, намалюйте допоміжні фігури близько один до одного, якщо ж ваша птах витягла шию, залиште між ними простір. Не тисніть на грифель, оскільки ці лінії пізніше потрібно буде видалити.
2
Легкими штрихами з'єднайте овали таким чином, щоб лінії утворили шию.
3
Виділіть виступаючий лоб птиці. Посередині маленького овалу намалюйте круглий очей, в ньому відзначте зіницю. Штрихами позначте «щічки» голуба. У нижній частині овалу намалюйте дзьоб, він повинен бути трохи спрямований вниз. У його заснування у верхній частині зобразите ущільнення, це восковица, на ній у голубів розташовуються ніздрі.
4
Проведіть дві допоміжні лінії від середини нижньої частини великого овалу. Вони повинні бути спрямовані спочатку вниз, а потім вперед. Ці лінії допоможуть вам зобразити ноги птаха. Загальна довжина ноги голуба з нігтем відповідає довжині його шиї у витягнутому стані. Дотримуйтесь ці пропорції, щоб птах не вийшла коротконогий і громіздкою. До верхньої частини ноги додайте пір'я, нижня не покритих ними. Намалюйте три пальці з пазурами, спрямовані вперед, і один, смотрящий тому. На цій частині ноги зобразите складочки.
5
Виділіть крила. Якщо вони знаходяться в складеному стані, прорисуйте вигин уздовж тіла птаха, закінчите крило великими маховими пір'ям. Якщо ж вони підняті, зобразите розпущене пір'я. Майте на увазі, що розмах крил голуба в два рази перевищує його довжину.
6
Намалюйте птахові хвіст. У спокійному стані хвіст звичайного міського голуба представляє собою складені пір'я, спрямовані вниз. Але у деяких видів голубів вони ростуть вгору і утворюють своєрідний віяло.
7
Зітріть допоміжні лінії і розфарбуйте малюнок. Для оперення використовуйте сірі відтінки, майте на увазі, що пір'я з внутрішньої сторони крила світліші. Око зробіть червоно-оранжевим, а оголену частину ноги яскраво-рожевою.