Як поповнити webmoney через sms.

Платежі через електронні гаманці - зручний спосіб оплати товарів в інтернет-магазинах, поповнення балансу мобільного телефону, розрахунку за комунальні послуги. Одна з найпопулярніших систем електронних платежів в Росії - це Webmoney. Поповнити гаманець Webmoney можна кількома способами, в тому числі і за допомогою sms-повідомлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - мобільний телефон з достатньою сумою на балансі.
Інструкція
1
Знайдіть посередника або онлайн-сервіс, які надають таку послугу. На жаль, безпосередньо поповнити гаманець Webmoney за допомогою sms-повідомлення неможливо. Серед посередників, що працюють з електронними грошима, чимало шахраїв, тому краще шукати їх на спеціалізованих форумах (наприклад, на ресурсах для вебмайстрів), де можна почитати відгуки про діяльність того чи іншого сервісу.
2
Перевірте репутацію сайту, послугами якого ви збираєтеся скористатися. Почитайте відгуки про нього на сторонніх ресурсах, перевірте наявність персонального атестата або атестата продавця, наявність претензій до власника гаманця Webmoney. Якщо вам потрібно зробити вибір між декількома посередниками, порівняйте їх тарифи.
3
Переконайтеся в наявності необхідної суми на рахунку вашого мобільного телефону. Врахуйте, що розмір комісії, що стягується при поповненні гаманця Webmoney через смс, становить зазвичай 30-50% від загальної суми переказу. Уточнити розмір комісії можна на сайті посередника.
4
Приступайте безпосередньо до поповнення гаманця Webmoney. Необхідний порядок дій, як правило, докладно описаний на сайті посередника. Звичайно потрібно ввести номер гаманця і суму поповнення, вказати країну, оператора зв'язку і номер мобільного телефону. Уважно перевіряйте всі введені дані.
5
Після того, як ви введете потрібну інформацію і натиснете «Продовжити» або «Далі», на ваш мобільний телефон прийде sms-повідомлення з кодом підтвердження. Його потрібно буде ввести на сайті посередника або відправити у відповідному смс. Цією дією ви підтверджуєте свою згоду на переклад грошей.
6
З вашого балансу буде списана необхідна сума і зарахована на вказаний електронний гаманець. Термін зарахування грошових коштів на гаманець Webmoney залежить від умов роботи онлайн-сервісу, послугами якого ви користуєтеся. Якщо гроші не надійшли в покладений термін, звертайтеся в технічну підтримку сайту.
Зверніть увагу
Поповнення Webmoney через sms-повідомлення - це один з найбільш «дорогих» способів покласти гроші на свій електронний гаманець. Комісія при його використанні становить 30-50%, тому використовуйте цей варіант поповнення гаманця тільки в крайньому випадку.
Останнім часом наявність електронного гаманця в якому-небудь сервісі стало давати свої переваги. Погодьтеся, дуже зручно оплачувати комунальні послуги, перебуваючи вдома а не простоюючи годинник в черзі. Зараз стало можливим не тільки оплачувати будь-які послуги та товари, а й переказувати кошти з електронного гаманця на мобільний телефон або банківські карти.
Сервіс Webmoney є одним з найпопулярніших на сьогоднішній день. У плані функціоналу він без праці обійшов і Яндекс.Деньги і Qiwi. Великою перевагою наявності гаманця в системі Webmoney є можливість не тільки оплати покупок і послуг, але і безмежного перекладу грошей, як на банківські картки та рахунки мобільних телефонів, так і назад.

Попередні дії

Перед тим як поповнити гаманець Webmoney з телефону, вам потрібно буде прив'язати мобільний телефон до гаманця в системі. Зазвичай це робиться ще при реєстрації в сервісі - вам потрібно буде вказати свій телефон, який ви зможете надалі поповнювати без комісії, а також підтверджувати законність операцій з вашим рахунком електронного гаманця. Наприклад, на вказаний номер мобільного телефону вам будуть приходити коди, які слід ввести в спеціальне поле при оплаті будь-яких послуг, купівлі товарів, поповненні рахунку мобільного телефону і т.д.

Як поповнити Webmoney з мобільного телефону

Для того щоб поповнити вебмані з телефону, вам потрібно буде ввійти в свій електронний гаманець сервісу. Ввівши свій WMID, пароль і перевірочний код, ви потрапите на головну сторінку системи. Після цього вам потрібно буде вибрати розділ «Гаманці». В цьому вікні ви побачите декілька пунктів - «Гаманці», «Карткові рахунки», «Особовий рахунок телефону» і «Цифрова готівку». Поповнити вебмані з телефону можна в розділі «Особовий рахунок з телефону». Натиснувши на іконку sim-карти з відображенням вашого телефонного номера, ви побачите контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Переказати кошти на гаманець». У вас відкриється нове віконце, в якому слід провести дану фінансову операцію. Слід зазначити, що, якщо ви користуєтеся послугами мобільного оператора «Білайн», то після поповнення гаманця Webmoney на рахунку вашого мобільного телефону повинно залишатися не менше 50 рублів. В іншому випадку ви не зможете здійснити переказ коштів з телефону на вебмані. У новому вікні вам потрібно буде ввести суму переказу та натиснути кнопку «Ок». Через деякий час вам на номер мобільного телефону прийде повідомлення, в якому потрібно буде підтвердити або відмовитися від поповнення гаманця вебмані. У разі підтвердження баланс вашого гаманця Webmoney збільшиться на зазначену вами суму.