Як зістарити річ.

Старі антикварні речі мають особливу принадність і чарівність, але «бабусина» меблі є далеко не у всіх, а стоїть справжній «антик» дуже дорого. Є досить простий вихід із цього становища - потрібно штучно зістарити вашу меблі. Це не займе багато часу і сил, та й покупка матеріалів, які знадобляться для роботи, не сильно вдарить по гаманцю.
Вам знадобиться
  • - наждачний шкурка;
  • - грунт;
  • - акрилова фарба;
  • - свічка;
  • - лак для кракелюра;
  • - металева щітка.
Інструкція
1
Для состаривания добре підійдуть речі з дерева, кераміки, латуні, скла і кованого металу. Надайте наліт старовини меблів з дерева. Візьміть предмет, очистіть його від пилу і ошкуріть фарбу і лак. Наждачний шкірку краще взяти велику, нею ви зможете працювати швидше. Змахніть все сміття з поверхні і очистіть робоче місце, щоб частинки старої фарби не прилипали до нових верствам.
2
Покрийте річ грунтом, підійде суміш клею ПВА з білою акриловою емаллю. Дайте поверхні висохнути. Потім покрийте предмет меблів коричневої акриловою фарбою. Нанесіть два шари даного засобу. Залиште на ніч, щоб фарба добре просохла.
3
парафіну або воском свічки натріть все ребра і кути вироби. Виберіть колір вашої майбутньої «антикварної» меблів. Добре виглядає ніжно-рожевий або кольору слонової кістки. Створіть свій колір, змішуючи білу фарбу з колером. Кількох крапель, доданих в банку, буде цілком достатньо.
4
Коричнева основа повинна повністю сховатися під шарами нової фарби, цих шарів може бути від двох до чотирьох. Не забувайте добре просушувати кожен шар.
5
Візьміть наждачний папір з зерном на 800. ошкурив ті місця, які ви натирали свічкою. Основна фарба буде стиратися і оголювати коричневу. Затирайте акуратно, щоб не було «задирок». Для більшої достовірності працюйте нерівномірно, десь затріть сильніше, в інших місцях зробіть лише натяк на потертість.
6
М'якою пензликом очистіть поверхню від пилу. Якщо ви хочете додатково прикрасити меблі, виріжте з серветок квіткові візерунки і наклейте на вибране місце. Після цього покрийте все виріб матовим лаком. Ця техніка називається Шеббі-шик.
7
Спробуйте зістарити меблі за допомогою брашірованіе. Обробіть поверхню металевою щіткою, вона видалить м'які волокна деревини і яскраво виділить її фактуру. Нанесіть шар фарби, колір її повинен бути темним. Не чекаючи, коли засіб висохне, втирайте його глибоко в пори і тріщини дерева. Вся структура деревини буде чітко видна. Лак для фінішної обробки можете взяти з різними ефектами - металік, перламутр.
8
Ефектно виглядають речі, зістарені в техніці кракле. Нанесіть на меблі нову фарбу, а через кілька хвилин - засіб для створення тріщин (кракелюр). Це може бути двокомпонентний лак або фарба. При роботі з ними дійте чітко за інструкцією, так як єдиної рекомендації для різних коштів немає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-G-mril9IJA
У будь-якої людини є свої особисті фотографії: дні народження, прогулянки з коханою людиною, зустрічі однокласників. Більшість фотографій, напевно, вже приїлися, тому людина так любить нові фото. Нове фото можна зробити не тільки на зустрічі з друзями або знайомими, нове фото можна зробити в домашніх умовах. Надайте фотографії відтінок старовини, і сприйняття фотографії стане абсолютно новим.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для додання старовини потрібно певний фото. Звичайно, фото вашої іномарки або нової покупки навряд чи підійдуть, виберіть фотографії зі старовинними предметами або предметами, які не мають тимчасової характерний відтінок. Відмінно можуть підійти фотографії з прогулянок на природі. Не використовуйте фотографії, на яких добре видно ефект фотоспалахи, років 100 тому такі технології були не в кожного.
2
Відкрийте програму Photoshop, завантажте зображення. Для імітації ефекту сепії натисніть меню Layer, потім Adjustment Layer, далі Hue/Saturation. У вікні, поставте відмітку на пункті Colorize, значення Hue поставте на 40, значення Saturation на 25.
3
Для склеювання двох шарів натисніть сполучення клавіш Shift + Alt + Ctrl + E або натисніть меню Layers, потім виберіть Merge Visible.
4
Натисніть меню Filter, потім Blur, далі Gaussian Blur. У вікні, виберіть будь-яке значення, експериментуйте, не забуваючи натискати кнопку Preview. Натисніть меню Layers, потім пункт Blend Mode, виберіть Overlay.
5
Створимо новий шар (Shift + Ctrl + N). Заповніть новий шар чорним кольором (Заливка або Fill). Натисніть клавіші Shift + F5, потім виберіть пункт Black. Виставте значення blending mode - Normal, значення Opacity - 100 відсотків.
6
Намалюйте еліпс. Розтягніть його від правого верхнього кута до самого низу. Створіть маску шару: затисніть кнопку Alt, потім натисніть кнопку Add mask на панелі шарів. Для пом'якшення переходу натисніть меню Filters, потім пункт Blur, потім Gaussian Blur. Виберіть значення в діапазоні 20-200 одиниць.
7
Додайте «шуму» до фотографію. Створіть новий шар (Shift + Ctrl + N), потім натисніть Shift + F5. Натисніть меню Filter, виберіть пункт Noise, потім Add Noise. Кращим значенням буде 150% - 160%.
8
В панелі шарів виберіть пункт Blend Mode, потім Soft Light. Оптимальним буде значення Opacity виставлене на 30% -40%.
9
Створіть новий шар, заповніть його чорним кольором (Shift + F5). Натисніть меню Filters, виберіть пункт Texture, далі пункт Grain. Виставте значення від 70% до 80%.
10
Відновіть видимість фотографії, натиснувши Blend Mode в панелі шарів, виберіть Screen. Для зменшення контрасту натисніть меню Levels, потім пункт New Adjustment Layer, виберіть Output Levels (30 і 235).
11
В панелі шарів знайдіть другий шар, виберіть Hue/Saturation, виберіть значення Opacity, спробуйте поставити значення від 70% до 80%. Фотографія готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ay3cdZMy0zc