Як підключити розетку до вимикача. підключення розетки і вимикача.

Іноді потрібно терміново встановити підключення розетки до вимикача . Послідовність дій нескладна, але вимагає деяких знань.
Інструкція
1
Від вимикача або гнізда видаляють захисну накладку, залишаючи запас дроти 50-60 мм.
2
Потім відгвинчують від пластин розпірні гвинти захоплень, що було можливо висунути вимикач з гнізда в коробці. Після того, як здійснено поворот, хрестовини переміщуються в коробке.Вінти повертаються послідовно, але без деформації.
3
Якщо більш ранні вимикачі трималися тільки за рахунок "подушок", лежачих на стіні, сучасні моделі обладнані металевими пластинами установки з апертурами: в стінній западині розташована приспосабливающаяся коробка.
4
Вимикачі встановлюють в фазі розриву, а провід, вставляють в патрон кріплення. Це дозволяє роз'єднувати швидко електричну систему в короткому замиканні і забезпечувати заміну ламп і патронів.
5
При установці вимикачів необхідно звернути увагу на те включення освітлення робиться натисканням верхній частині ключа або головній кнопки.
6
Вимикачі з однією клавіатурою встановлюють так, щоб контакти для зв'язку проводів були знизу.
7
Технологія установки і з'єднання розетки з вимикачем здійснюється наступним чином: подрозетник закріплюють на стіні. Розетку розкривають. Підстава розетки докладають двома гвинтами до вимикача . Кабель прикріплюють гвинтами до розетки і контакту підстави вимикача.
8
Інші операції на кабельному з'єднанні виконуються тільки професійним електриком.