Як наносити декоративну фарбу.

Любителям поекспериментувати при ремонті свого будинку сподобаються різні декоративні покриття, штукатурки і фарби, які імітують натуральні матеріали. Працювати ними легко, як і всіма новими засобами для обробки, а результат ніколи не розчаровує. Багатство кольору і фактури допоможе вибрати фарбу до будь-якого інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - акрилова просочування;
  • - грунтовка;
  • - основа;
  • - декоративна фарба;
  • - матовий лак;
  • - валики і кисті.
Інструкція
1
Декоративні фарби виробляють багато фірм, технологія нанесення трохи різниться, тому працювати потрібно строго по інструкції. Якщо ви вибрали засіб, що створює ефект патини або старих стін, дійте наступним чином.
2
Підготуйте підставу під забарвлення. Воно повинно бути ідеально гладким і рівним. Тобто, стіни звільніть від старого покриття, виведіть і зашпаклюйте тріщинки. Обробіть акрилової просоченням, щоб фарба міцно схопилася з поверхнею. На стіни з ДВП, ДСП і гіпсокартону нанесіть два шари засобу, так як вони володіють підвищеними вбираючими властивостями. Проміжок часу між обробками повинен складати 6-8 годин.
3
Візьміть підходящу ґрунтовку і нанесіть її в два шари, з проміжком в 8-12 годин. Через добу після обробки стін другим шаром грунту, обробіть поверхню дрібної шкуркою. Видаліть пил чистою щіткою з м'яким ворсом. В результаті у вас повинна вийти гладка біла стіна з відмінною адгезією і паропроникністю.
4
Під декоративну фарбу необхідно нанести базовий засіб. Його наносять валиком або фарборозпилювачем. Розбавте основу водою на 5-8% і наносите на стіни. Через 6-8 годин покладіть другий шар базової фарби.
5
Ще через добу, коли покриття висохне, приступайте до нанесення самої декоративної фарби. Додайте в засіб колер, створюючи потрібний вам відтінок. Фарбу накладайте невеликими шматками по 1-2 квадратних метра. Мазки робіть короткі, що перекривають один одного. Через 2-3 години наносите другий шар декоративної фарби.
6
Якщо засіб містить гранули для створення специфічних ефектів, через 15-20 хвилин пластиковим гнучким шпателем легко розтягніть ці включення в різних напрямках. Цим і досягається видимість «старої» стіни.
7
Щоб закріпити фарбу на стіні і захистити її, через день покрийте поверхню матовим лаком.