Як відновити дані Outlook.

Якщо вам необхідно відновити пошкоджений або нечитаний файл Outlook, то виконати це можна кількома способами. Один спосіб передбачає використання спеціального інструменту, встановленого в програмі, а другий вимагає установки утиліти Outlook Recovery Toolbox.
Вам знадобиться
  • - утиліта Outlook Recovery Toolbox.
Інструкція
1
Закрийте програму Microsoft Outlook. Відкрийте головне меню «Пуск» і перейдіть до команди «Виконати». Введіть cmd і натисніть кнопку «Відкрити». З'явиться командний рядок, в якій необхідно ввести наступний текст: диск:/Program Files/Common Files/System/Map/_КодЯзика_/scanpst.exe. Іншими словами, вам необхідно звернутися до файлу scanpst.exe. Замість параметра «КодЯзика» необхідно вказати ідентифікатор мови, для якого відновлюється файл. Для російської мови код - 1049.
2
Натисніть кнопку введення, щоб виконати команду. З'явиться вікно, в рядку «Введіть ім'я файлу» необхідно вказати назву відновлюваного документа і шлях до нього. Дану інформацію можна дізнатися з повідомлення про помилку, яке вискочило при спробі завантажити дані.
3
Клацніть на кнопку «Параметри» і поставте галочку в рядку «Замінити протокол». Якщо ж ви хочете відновити файл в ту ж папку, то відзначте пункт «Доповнити протокол». Натисніть кнопку «Почати», щоб програма почала сканування. Після його завершення з'явиться вікно, в якому необхідно відзначити пункт «Створити резервну копію файлу перед відновленням». Натисніть кнопку «Відновити».
4
Запустіть додаток Microsoft Outlook. Перейдіть до розділу «Список папок» і відкрийте меню «Перехід». Виберіть папку «Втрачені і знайдені», яка буде містити відновлені дані. Перенесіть необхідні файли в папку «Відновлені особисті папки».
5
Скачайте і встановіть утиліту Outlook Recovery Toolbox. Запустіть дане додаток і натисніть кнопку «Відкрити» і вкажіть шлях до пошкодженого файлу. Якщо його місце зберігання вам невідомо, то запустіть команду пошуку файлів. Після цього натисніть кнопку «Ок», щоб програма приступила до сканування даних. Вкажіть папку для зберігання відновлених файлів і натисніть кнопку Save.