Як робити квіти з тіста.

Вироби з солоного тесту дають прекрасну можливість декорувати приміщення, не вимагаючи при цьому великих витрат. Крім того, ліплення з тіста дозволить не тільки прикрасити квартиру, але й цікаво провести час. Спробуйте зліпити декілька квіток і оцініть, наскільки захоплюючим може бути це хобі.
Вам знадобиться
  • - 200 г борошна;
  • - 200 г солі;
  • - 100 г крохмалю;
  • - вода;
  • - фарби;
  • - насіння соняшнику;
  • - лак.
Інструкція
1
Зробіть солоне тісто. Для цього візьміть борошно, сіль, картопляний крохмаль і воду. Перемішайте сіль з борошном і поступово вливайте воду. Воду беріть на око, оскільки різні сорти борошна вимагають різної кількості рідини. Місіть тісто доти, поки воно не перестане липнути до рук. Посипте дошку борошном і викладіть на неї тісто. Відріжте кілька маленьких шматочків тіста для ліплення пелюсток, одну довгу смугу для стебла (якщо ви плануєте його робити) і круглий шматок для підстави квітки.
2
Вирішіть, який квітка ви хочете зробити. Спробуйте, наприклад, зліпити соняшник. Скачайте з довгою смуги, яку ви заготовили, стебло для квітки. Прикріпіть наверх підставу. Тепер акуратно чіпляйте пелюстки до основи. За бажанням, до стебла можна прикріпити листя, виготовлені з тонких смужок.
3
Перед фарбуванням вироби його необхідно висушити. Можна робити це в природних умовах, але це займе багато часу, приблизно 2 доби. Але можна прискорити процес, висушивши квітка в духовці. Поставте виріб на 2:00 в духову шафу, випікаючи квітка на середній температурі.
4
Залишилося пофарбувати квітка і декорувати його. Для фарбування використовуйте гуаш, акварель або акрил. Розфарбуйте стебло зеленим кольором, пелюстки зробіть жовтими, а підстава чорним. Тепер прикрасьте середину квітки насінням соняшника. Вставляйте насіннячка, щільно притискаючи один до одного, щоб надати найбільшу схожість із справжнім соняшником. Прикрашати підставу насінням не обов'язково, але це додасть квітці об'ємності. Щоб надовго зберегти виріб, покрийте його лаком після повного висихання фарби.
5
Виконання соняшнику наведено як приклад. З солоного тіста можна виготовити безліч квітів. Для більшості виробів потрібно скачувати шматочки тіста в кульки і витягати до необхідної форми.