Як описати себе на співбесіді. Як потрібно відповідати на співбесіді.

Ви доклали масу зусиль у пошуках роботи: наводили довідки, розсилали резюме, розпитували друзів. І ось лунає дзвінок: вас запрошують на співбесіду. Це значить, що ваше резюме справило добре враження на потенційного роботодавця. Шанс бути прийнятим на нове місце істотно зріс. Залишився останній і дуже важливий етап - те саме співбесіду, на якому ви повинні подати себе з кращого боку. Бо слід поводитися, як описати свої таланти, досягнення, особисті якості, щоб ви майже напевно були прийняті?
Інструкція
1
Намагайтеся на співбесіді триматися скромно, але з гідністю. Так, ви зараз фактично виступаєте в ролі прохача. Але ж не просите милостиню, а пропонуєте свою працю, свої здібності, готовність приносити користь і прибуток цієї організації. Тому поводьтеся як важливий, вихована людина, що знає собі ціну.
2
Залишайтеся самим собою. Розповідаючи про себе, будьте гранично чесні. Не намагайтеся приписувати собі неіснуючі досягнення, знання, яких у вас насправді немає. Повірте, досвідчений роботодавець або відразу відчує брехню, або, якщо ви будете прийняті на роботу, ваша некомпетентність у тому чи іншому питанні дуже скоро стане йому ясна. Як після цього він буде ставитися до хвалькові і шахраю - питання чисто риторичне, який не потребує пояснень.
3
Говоріть коротко, ясно, тільки по суті. Якщо мова зайде про ваші досягнення на попередньому місці роботи - постарайтеся бути максимально конкретним. Наприклад, «Було залучено стільки-то нових клієнтів» або «Прибуток збільшився на таку-то величину». Якщо за вашої безпосередньої участі реалізовувалися нові проекти, були впроваджені нові види діяльності - обов'язково розкажіть про це.
4
Будь факт, що відноситься до вас особисто, витлумачувати в свою користь. Наприклад, якщо ви ще молодий і не надто досвідчений - розповідаючи про себе, розвійте можливе занепокоєння потенційного роботодавця такими аргументами: «я повний сил, енергійний, у мене міцне здоров'я, я готовий багато і напружено працювати, по ходу вчитися тому, чого ще не знаю! »
5
Якщо ви людина зрілого віку, робіть упор на набутому досвіді, напрацьованих зв'язках, знайомствах, умінні розбиратися в людях, знаходити з ними спільну мову, вести переговори. Адже це дуже важливо. Крім того, будь-якому роботодавцю відомо, що людина не першої молодості зазвичай дуже дорожить службою; адже з віком знайти хорошу роботу, на жаль, все важче.
6
Зрозуміло, навіть найбільш точне дотримання цих порад не гарантує, що вас неодмінно візьмуть на роботу. Остаточне рішення в будь-якому випадку залишається за керівництвом. Але шанс отримати позитивну відповідь буде вельми високим.