Як вибрати поплавок. Як зробити поплавок.

Поплавок - це невід'ємний атрибут рибної ловлі. Його головне призначення полягає в тому, щоб утримувати гачок з наживкою на певній глибині, а також сигналізувати про клювання. Хороший поплавок - запорука успішної риболовлі. Тому так важливо вибрати цей маленький, але дуже важливий предмет, правильно.
Інструкція
1
При виборі поплавка пам'ятайте про те, що чим сильніше течія, тим товщі повинен бути поплавок, ніж вода спокійніше, тим поплавок повинен бути тонше.
2
Конструкція будь-якого поплавка включає в себе 3 основних елементи: корпус, антену і кіль. Від їх форми і матеріалу виготовлення і залежать головні характеристики та чутливість того чи іншого поплавка.
3
Вибираючи поплавок для риболовлі, в першу чергу зверніть увагу на форму його корпуса. Поплавці з довгастим корпусом вимагають мінімальних зусиль для затягування під воду. Тому навіть полохлива риба не встигне кинути наживку до того, як ви її підсіче. Поплавок з корпусом луковичной форми нагоді вам для лову риби на сильній течії. Поплавці, корпус яких має краплевидну форму, вважаються універсальними.
4
Головна задача антени поплавка - сигналізувати про клювання. Тому вона повинна бути добре помітною, мати малу парусність і відмінну чутливість. При виборі антени для поплавка враховуйте стан води, в якій збираєтеся рибалити, і ступінь освітленості ділянки лову. Поплавці без антени використовуються з об'ємними насадками і призначаються для лову великих риб.
5
Зверніть увагу на те, з чого виготовлена входить в його конструкцію антена. Сталеві антени погано помітні при сильному освітленні. Зате вони відмінно сигналізують не тільки про швидкі поклевках, але і про обережне теребленія приманки. Склопластикові антени помітні краще, але добре працюють вони тільки в спокійній воді.
6
Для риболовлі в вітряну погоду віддайте перевагу поплавцям з антеною з пластику. Вони мають гарну стійкість і відмінно реагують на клювання. Пустотілі пластмасові антени добре помітні навіть при слабкому освітленні, завдяки своєму великому діаметру. Доброю плавучістю, але слабкою чутливістю мають поплавки з бамбуковими антенами.
7
Важливою деталлю, яка входить в конструкцію поплавка, є кіль. Поплавці з короткими кілями здатні швидко приймати робоче положення. Вони ідеально підходять для швидкісної ловлі дрібної плотви та уклейки. Для лову риби на великих глибинах, каналах, глибоких озерах і повільно поточних річках скористайтеся поплавком з довгим кілем.