Як перенести системні файли.

Копіювання файлів операційної системи дозволяє надалі використовувати для її завантаження інший жорсткий диск. Іноді даний метод також використовується для створення своєрідної резервної копії Windows.
Вам знадобиться
  • - Total Commander;
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо ви хочете скопіювати файли операційної системи, яка не використовується в даний момент, скористайтеся програмою Total Commander. Варто відзначити, що даний метод застосуємо в тому випадку, якщо у вас є можливість підключити жорсткий диск до іншого комп'ютера. Головне, щоб виконувалося копіювання файлів тієї системи, яка не задіяна в процесі.
2
Відкрийте програму Total Commander. В одному з вікон виберіть локальний диск, на якому встановлена Windows, файли якої будуть переміщені або скопійовані. В іншому вікні виберіть розділ вінчестера, на який буде виконуватися копіювання даних.
3
Активуйте показ прихованих і системних файлів. Виділіть наступні каталоги в першому вікні: Documents and Settings, Program Files, Windows і Users. Обов'язково виділіть всі файли, що знаходяться в кореневому каталозі системного розділу.
4
Натисніть клавішу F6 і підтвердіть запуск процесу переміщення даних. Кілька разів натисніть кнопку «Так для всіх», щоб підтвердити перенос системних файлів.
5
Якщо ж у вас немає можливості використовувати іншу ОС, то встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер після інсталяції утиліти і запустіть її. Відкрийте меню «Майстра» і виберіть пункт «Копіювання розділу». Натисніть кнопку «Далі» і виберіть локальний диск, який буде скопійований. Ще раз натисніть кнопку «Далі».
6
Вкажіть місце зберігання копії системного розділу. Для цього потрібно використовувати нерозмічену область вінчестера. Виберіть розмір нового розділу, який буде відведений під зберігання копії.
7
Натисніть кнопки «Далі» і «Готово». Перейдіть в головне меню програми і натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни». Підтвердіть перезавантаження комп'ютера при появі відповідного вікна.
8
Дочекайтеся завершення роботи програми, яка буде продовжена в DOS-режимі. Переконайтеся в наявності копії вибраного диска на зазначеному носії.