Як розводити стерлядь.

Стерлядь - риба сімейства осетрів. Від інших представників цього роду вона відрізняється своєю величиною, вузьким носом, довгими бахромістимі вусиками, що досягають рота, двухраздельная нижньою губою і дотичними бічними щитиками. Окрасою спини темно-сірий або сірувато-коричневий, черево біле. Звичайні вага і довжина промисловий стерляді 0,5-2 кг і 30-65 см, рідко 3-4 кг і 80-90 см. Гранична тривалість життя становить 26-27 років.
Інструкція
1
Якщо на вашому садовій ділянці є водоймище, тоді потрібно його гарненько почистити і привести в повний порядок. Через брак його можна самостійно викопати. Розмір і глибина залежатиме тільки від вас. Для розведення стерляді підійде і звичайний басейн.
2
Для зручності вирощування риби використовуйте спеціальні садки. Не можна забувати про те, що стерлядь відноситься до откритопузирних рибам і в період відкритої води виходить на поверхню для заковтування необхідної порції повітря. Найдоцільніше буде розводити її у відкритих садках.
3
Наповніть водойму грунтової або дощовою водою. Вміст кисню в ній повинно бути не нижче 5-6 мг/л, а оптимальна температура 20-22 ° С. Періодично вода повинна змінюватися, таку процедуру необхідно проводити протягом двадцяти п'яти діб.
4
Купіть підрощених мальків. Купувати їх потрібно в період з травня по вересень. Найкраще це зробити в спеціальних господарствах, які займаються розведенням цих риб. Такі мальки будуть найбільш стійкі до різних видів втручання людини в їх життя і менш схильні до стресу.
5
Молодих осетриков рекомендується кілька разів на день годувати дафніями, личинками різних комах, дрібними ракоподібними, а потім вже раковинами. Ракоподібні складають основну їжу і дорослого осетра. Слідкуйте за кількістю корму, його не повинно бути занадто багато.
6
При пересадці риби в зимувальних місце перебування її потрібно кілька днів витримати у п'ятивідсоткової солоній воді. Це необхідно для того, щоб знищити всіх паразитів, які можуть разом з рибою потрапити в зимувальний водойму.
7
У зимовий час при низьких температурах риба впадає в сплячку. Їй слід забезпечити стан повного спокою, так як якщо вона буде не спати, то почне затрачати сили і швидко худнути.