Як відкрити загальний доступ для локальної мережі.

Відкриття (расшаріваніє) файлів обраної папки в локальній мережі значно спрощує спільну роботу користувачів. Строго кажучи, локальна мережа саме для цього і призначається. Процедура дещо різниться у різних версіях OS Windows.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню обраної до відкриття (розшарювання) в локальній мережі папки кліком правої кнопки миші і скористайтеся пунктом «Властивості» (для OS Windows версії XP). Перейдіть на вкладку «Доступ" діалогового вікна. Відзначте чекбокс поля «Відкрити спільний доступ до цієї папки» в групі «Мережевий загальний доступ і безпека». Надрукуйте потрібне значення імені підлягає відкриттю доступу папки в рядку «Ім'я загального ресурсу». Відзначте чекбокс поля «Дозволити зміну файлів по мережі» при необхідності дозволу редагування вибраної папки іншими користувачами. Авторизуйтесь застосування змін натисканням кнопки OK і дочекайтеся появи символу долоні під расшаренной папкою (для OS Windows версії XP).
2
Відкрийте головне системне меню Windows версії 7, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть у вузол «Панель управління». Розгорніть посилання «Мережа та інтернет» і розкрийте розділ «Центр управління мережами і загальним доступом». Використовуйте кнопку «Змінити додаткові параметри спільного доступу" і відзначте чекбокс поля «Включити загальний доступ, ...» параграфа «Доступ до загальних папок». Відзначте чекбокс поля "Відключити загальний доступ з парольного захистом» в параграфі «Загальний доступ з парольного захистом» і авторизуйтесь команду, натиснувши кнопку «Зберегти зміни».
3
Викличте контекстне меню обраної до надання загального доступу в локальній мережі папки, клікнувши правою кнопкою миші, і скористайтеся командою «Властивості». Виберіть вкладку «Загальний доступ» діалогового вікна і скористайтеся кнопкою «Розширені настройки». Надрукуйте бажане ім'я расшарівать папки в полі «Ім'я загального ресурсу» і відзначте чекбокс рядка «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Авторизуйтесь застосування збережених змін, натиснувши кнопку OK (для OS Windows версії 7).
Деякі користувачі створюють домашні локальні мережі . Зазвичай цей процес здійснюють для того, щоб можна було виходити в інтернет з будь-якого обладнання, підключеного до даної мережі.
Вам знадобиться
  • мережевий адаптер.
Інструкція
1
Для того щоб уникнути великих додаткових фінансових витрат, акцентуйте свою увагу на вже існуючій мережі. Налаштуйте один з комп'ютерів таким чином, щоб він виконував функції маршрутизатора.
2
Оберіть комп'ютер або ноутбук, до якого буде підключений кабель з'єднання з інтернетом. Встановіть у нього додаткову мережну карту (якщо такої немає). У випадку з ноутбуком придбайте мережевий адаптер формату USB-LAN.
3
Підключіть кабель з'єднання з інтернетом до однієї з мережевих карт. Увімкніть комп'ютер (ноутбук), створіть і налаштуйте нове з'єднання з інтернетом.
4
З'єднайте інший мережевий адаптер з другим комп'ютером, що входять до складу локальної мережі. Відкрийте настройки з'явилася мережі. Перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP. Задайте для даного мережевого адаптера постійний (статичний) IP-адресу. Припустимо, його значення буде 134.134.134.1.
5
Відкрийте властивості підключення до інтернету. Перейдіть до меню «Доступ». Дозвольте іншим комп'ютерам локальної мережі використовувати це підключення до інтернету. Натисніть кнопку «Застосувати».
6
Увімкніть другий комп'ютер (ноутбук). Перейдіть до параметрів мережевого адаптера. Відкрийте властивості протоколу TCP/IP. Виходячи із значення IP-адреси першого пристрою, заповніть перші чотири поля наступними значеннями: - 134.134.134.2 - IP-адреса; - 255.255.0.0 - маска підмережі; - 134.134.134.1 - основний шлюз; - 134.134.134.1 - бажаний DNS-сервер .
7
Збережіть зміни налаштувань. Перепідключити до інтернету на першому комп'ютері (ноутбуці).
Корисна порада
Якщо вам потрібно підключити більше двох комп'ютерів до інтернету, використовуйте мережевий концентратор. Схема мережі в даному випадку буде наступною: Комп'ютер -> маршрутизатор -> мережевий концентратор -> кілька вторинних ПК або ноутбуків.