Як викласти файл на "Депозит". Як викласти на файлообмінник файл.

Для обміну файлами по інтернету частенько використовуються так звані файлообмінники, тобто сайти, що спеціалізуються на зберіганні файлів. Одним з найпопулярніших файлообмінників є Depositfiles. Розміщення файлів на цьому сайті - проста і швидка процедура.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://depositfiles.com і зареєструйтеся, натиснувши посилання «Реєстрація» у правому верхньому кутку сторінки. Для розміщення файлів на цьому файлообміннику реєстрація необов'язкова, проте вона дає ряд переваг. По-перше, після реєстрації ви можете взяти участь в партнерській програмі сайту і отримувати гроші за кожне скачування ваших файлів, а також за залучення нових користувачів. По-друге, реєстрація робить більш зручним процес управління закачаними файлами.
2
залогуйтесь на сайті, попередньо підтвердивши реєстрацію і виберіть файл, який збираєтеся завантажувати. Пам'ятайте, що цей файл не повинен порушувати чиїхось прав, містити віруси або нелегальний контент, носити образливий характер або закликати до ненависті. Крім того, максимальний розмір, який може мати файл завантаження, становить 2 Гб.
3
Підтвердіть завантаження файлу, натиснувши «Завантажити зараз». Коли файл буде завантажений, ви побачите напис «Завантаження успішно завершена» і віконце з посиланнями для скачування і видалення файлу.
4
Скопіюйте та збережіть ці посилання. Перша з них - це http-адресу місця зберігання завантаженого файлу, саме це посилання ви будете давати знайомим, якщо хочете, щоб вони скачали файл. А перейшовши за посиланням для видалення, ви в будь-який момент зможете видалити файл з файлообмінника. Крім того, зареєстровані користувачі можуть управляти завантаженими файлами з особистого кабінету, в такому випадку відпадає необхідність запам'ятовувати посилання.
5
Завантажуючи файл на Depositfiles, враховуйте, що термін зберігання на цьому файлообміннику обмежений. Якщо ви не реєструвалися на сайті, то ваш файл буде видалений через 30 днів з дати останнього його скачування. Якщо ж перед завантаженням файлу ви пройшли реєстрацію і залягання, цей термін буде продовжений до 90 днів з дати останнього скачування.
6
Файлообмінник Depositfiles дозволяє групувати потрібні файли в одну папку, або добірку. Для цього скористайтеся пунктом меню «Завантажити кілька файлів». Вам потрібно буде вказати файли, які потрібно завантажити з вашого комп'ютера, і ввести ім'я добірки. Коли завантаження на файлообмінник завершиться, ви отримаєте посилання на скачування папки файлів.
7
Ви можете створити добірку і з вже завантажених вами на сайт файлів. Зайдіть в пункт меню «Файли» в особистому кабінеті і створіть нову папку, а потім перемістіть в неї потрібні файли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aThKGswC09E