Як додати ярлик в швидкий запуск.

Організація робочого стола, при якій запуск часто використовуваних програм і файлів може здійснюватися одним кліком миші, є найбільш зручною. Цю можливість надає панель швидкого запуску ОС Windows. Все, що для цього потрібно - це відобразити її на панелі задач і додати ярлики необхідних програм, папок і файлів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо не вашої Windows XP не відображається панель швидкого запуску, встановіть її. Для цього клацніть правою кнопкою миші по панелі задач і виберіть в контекстному меню опцію «Властивості». У вікні, увійдіть в меню «Панель завдань» і поставте галочку навпроти рядка «Відображати панель швидкого запуску». Натисніть кнопки «Застосувати» і «Ок».
2
Якщо ярлик потрібного вам компонента знаходиться на робочому столі, перетягніть його на панель швидкого запуску - натиснувши і утримуючи ліву клавішу миші. Таким же способом можна перемістити на панель ярлик будь-якої програми, папки або файлу з їхніх вихідного розташування.
3
В ОС Vista відображення панелі швидкого доступу та приміщення на неї ярликів здійснюється майже так само, як в XP. Для установки панелі клацніть правою кнопкою на панелі задач, у виниклому вікні виберіть меню «Панель інструментів» і встановіть прапорець навпроти опції «Швидкий запуск». Перетягування ярликів мишею здійснюється точно так, як і в XP. З меню «Пуск» можна здійснити експорт ярликів на панель через контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на необхідному компоненті і вибравши опцію «Додати на панель швидкого запуску».
4
Перш ніж додавати ярлик в панель швидкого запуску Windows 7, необхідно її встановити. Для цього клацніть правою кнопкою миші на панелі задач і зніміть галочку з пункту «Закріпити панель завдань». Потім тут же виберіть пункт «Панелі» і опцію «Створити панель інструментів». У вікні, введіть ім'я папки «% UserProfile% AppDataRoamingMicrosoftInternet ExplorerQuick Launch». Після цього клацніть по кнопці «Вибір папки» і переконайтеся, що на панелі задач з'явилася панель швидкого доступу - Quick Launch.
5
Клацніть по ній в місці пунктирних роздільників правою кнопкою миші і приберіть в контекстному меню галочки навпроти пунктів «Показувати підпис» та «Показувати заголовок». Ця дія залишить на панелі тільки самі значки, не показуючи їх назв. Клацніть на пункті «Вид» і поставте галочку навпроти «Дрібні значки» - щоб на панелі могло розміститися бо? Льше кількість значків.
6
Клацніть лівою кнопкою миші на панелі Quick Launch і перетягніть мишею пунктирну лінію на необхідну відстань, закріплюючи певну область панелі задач за панеллю швидкого доступу. Клацніть правою кнопкою миші на панелі задач і поставте галочку напроти пункту «Закріпити панель завдань». Якщо у вас не зупинено пакет SP1 для Windows 7, створена панель швидкого доступу може зникати після перезавантаження. Щоб цього не відбувалося, встановіть SP1.
7
Додайте ярлики необхідних програм, файлів і папок на панель швидкого запуску, перетягнувши їх мишею. Відпускати кнопку миші слід тоді, коли поруч з курсором виникне напис «Копіювати в Quick Launch».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте широкоформатний монітор, панель задач зручно розташовувати збоку, збільшивши її ширину до таких розмірів (близько 80-ти пікселів), щоб в панелі швидкого доступу поміщалося 3-4 ряди ярликів. Це дозволить розташувати на ній 20-30 значків, і в той же час залишить на панелі задач достатньо місця для розміщення значків запущених програм і файлів.
Інтерфейси графічних оболонок сучасних операційних систем мають багаторічну історію розробки та вдосконалення. Вони слідують концепціям ергономічності, інтуїтивності та ефективності. Безліч компонентів графічного інтерфейсу реалізовано в незмінному вигляді практично у всіх оболонках. До них відноситься і панель швидкого запуску. Даний компонент являє собою невелику панель з ярликами додатків або документів. Достатньо лише додати в панель швидкого запуску потрібний елемент і надалі його можна буде запустити в один клік мишею.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Відобразите панель швидкого запуску. Клацніть правою кнопкою миші у вільному місці панелі завдань. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт "Панелі інструментів". З'явиться вкладене меню. Відзначте в ньому пункт "Швидкий запуск". Поруч з панель ю задач з'явиться панель швидкого запуску.
2
Знайдіть об'єкт, який необхідно додати в панель швидкого запуску. Клацніть два рази по іконці "Мій комп'ютер", розташованої на робочому столі. У вікні відкрийте диск, на якому знаходиться об'єкт. Послідовно відкриваючи каталоги, проїдьте в папку з об'єктом. Об'єктом може бути файл додатка, документа, папка або ярлик.
3
Додайте об'єкт в панель швидкого запуску. Виділіть об'єкт у вікні перегляду вмісту папки. Наведіть на нього курсор миші. Натисніть ліву кнопку миші. Не відпускаючи кнопки, перемістіть курсор на вільне місце панелі швидкого запуску. Відпустіть кнопку миші. Об'єкт буде додано до панель швидкого запуску.
4
Відредагуйте властивості ярлика в панелі швидкого запуску. Клацніть правою кнопкою по ярлику щойно доданого об'єкта. В меню оберіть пункт "Властивості". Відкриється діалог властивостей ярлика. У ньому можна відредагувати назву ярлика, що відображається в підказці, робочу папку, а також параметри запуску додатки, якщо ярлик вказує на виконуваний файл.
Зверніть увагу
Не змінюйте без потреби робочу папку і параметри запуску додатка в ярлику панелі швидкого запуску.
Корисна порада
Пошук об'єкта, який додається в панель швидкого запуску, можна виробляти в провіднику або файловому менеджері.