Як заробити на АЗС. Як розрахувати дохід азс.

Фінансовий успіх автозаправної станції може сильно залежати від обставин, які прямо не пов'язані з якістю обслуговування і навіть місцем розташування «заправки». Про ці важливі деталі можна дізнатися або на власному досвіді, який часто приходить занадто пізно, або перейнявши досвід у інших і подбавши про ті моменти, які роблять автозаправне підприємство дійсно прибутковим.
Інструкція
1
Укладіть договір про співпрацю за принципом франчайзингу з однією з провідних нафтопереробних фірм країни - під знаком такої компанії справи йдуть як мінімум удвічі успішніше. Дохід, отриманий в результаті подібного «ребрендингу» з лишком покриє суму, яку ви будете щомісяця виплачувати своєму старшому партнеру, такий хід виправданий в усіх відношеннях. Важливо тільки при виборі компанії-покровителя врахувати місця розташування її найближчих нафтобаз, працювати з якими вам належить - зручність і оперативність доставки палива теж значить дуже багато.
2
Вивчіть у всіх подробицях умови поставок бензину з нафтопереробного заводу, які вам пропонує фірма-франчайзер. Відпускна вартість може, наприклад, вже включати на себе податок на додаткову вартість і податок на реалізацію нефтесодержащей продукції, а може бути так, що вносити ці податки доведеться потім з бюджету вашої АЗС . Вкрай важливо розібратися в ціноутворенні постачальника і не заплутатися потім у своїй власній бухгалтерії, втрачаючи прибуток через невірні розрахунків.
3
Подбайте про захист і охорону свого автозаправного підприємства - будь-який інцидент може не тільки перекреслити всі поточні доходи, але ще й загнати вас в боргову яму. Стосується це не лише пригод кримінального характеру (що на заміських трасах не рідкість), але також і техніки безпеки при роботі з пальним. Укладіть договір з охоронним підприємством, обладнайте будівлю оператора куленепробивним склом, дотримуйтесь правил протипожежної безпеки та інструктують персонал.
4
Заощаджуйте на зарплаті персоналу, організувавши для нових співробітників навчання - навчати працівників без досвіду вигідніше, ніж підлаштовуватися під зарплатні очікування бувалих операторів АЗС, знаючих до того ж, як організувати на заправці роботу «на свою користь». Така політика в роботі з персоналом дозволить значно збільшити власний прибуток і створити робочі місця для жителів довколишніх населених пунктів, часто страждають від безробіття. Саме такі нескладні заходи в управлінні автозаправним підприємством дозволяють набрати гарні обороти, досягти порога окупності і почати отримувати відчутний дохід.
Величезний потік автомобілів на дорогах наших міст незмінно потребує бензині. Тому АЗС зараз розташувалися практично скрізь. Крім того з року в рік цей бізнес стає все більш енергійним. Але, тим не менш, у цій сфері бізнесу вільні місця все ще присутні, і є можливість відкрити власну АЗС.
Інструкція
1
В бізнесі АЗС компаній існують два способи його ведення. Перше, здійснюється будівництво АЗС і створюється абсолютно незалежний бізнес. А друге, можливо використовувати франчайзинг та організувати фірму під відомою торговою маркою.
2
Спочатку для організації бізнесу потрібно орендувати земельну ділянку. Далі слід обзавестися спеціальними ліцензіями, разрешающими зберігати газ, нафта та продукти її переробки. Всі ці документи видає Мінпаливенерго.
3
Наступний етап це покупка спеціального оборудованія.Следует відзначити, що сьогодні серйозної популярністю відзначений франчайзинг. Особливо він вигідний Невеликим власником АЗС, які, застосовуючи бренд якійсь із іміджевих нафтових компаній, вельми сильно збільшують дохідність АЗС.
4
Але існують і деякі проблеми, і одна з них це кадри. Особливо це відноситься до тих АЗС, які розташовані далеко від великих населених пунктів. Знайти для цієї роботи співробітників з кваліфікацією досить важко. Персонал, який експлуатує АЗС, обов'язково повинен володіти навичками для роботи на комп'ютері. Але, на жаль, дуже часто претенденти, такими навичками роботи не володіють.
5
Бажано, щоб працівники мали в наявності сертифікати, що підтверджують їх професійні навички.
6
Слід зазначити, що якість роботи АЗС контролює безліч перевіряючих органів і до підбору персоналу необхідно поставитися вельми відповідально.
7
Ще один фактор, вельми істотно впливає на обсяг продажів і доходи від АЗС є розташування самої станції. Крім того для тих АЗС, які працюють на франчайзинг, значну вагу має компанія, під маркою якої станція торгує паливом.
8
Останнім часом для того, щоб залучити клієнтів, зводяться цілі заправки-комплекси, які не тільки торгують бензином, але і роблять дрібний і середній ремонт, а можуть і помити автомобіль. Тут же можна перекусити і навіть зупинитися на ніч. Цю ідею вже втілює в життя «Брітіш Петролеум».