Як позбутися від мошок в землі. Як дізнатися назву кімнатної рослини.

Кімнатні рослини в горщиках надають особливий затишок квартирі, доповнюють дизайн і просто радують око своїм цвітінням. Але при розведенні квітів можна зіткнутися з такою проблемою, як квіткові мошки, які відкладають личинки в грунт і завдають непоправної шкоди коріння рослин. Позбутися від них можна як за допомогою народних засобів, так і спеціальних хімічних препаратів.
Вам знадобиться
  • - зола або пісок;
  • - перманганат калію;
  • - господарське мило;
  • - сірники;
  • - апельсинова шкірка ;
  • - часник;
  • - хімічні препарати проти мошок.
Інструкція
1
Насамперед варто відокремити заражені горщики з квітами від здорових, розставте їх по різних кімнатах. Мошки є болотистими комахами і з'являються в переувлажненной і закисший грунті, вона і є відмінною середовищем для розвитку і життєдіяльності грибних комариків. Обмежте рослина деякий час в поливі, підсушіть почвогрунт. Підсохлий земля вже стане незвичній середовищем для проживання цих паразитів.
2
Зніміть верхній шар ґрунту (приблизно два сантиметри) і підсипте шар попелу або прожареного піску, таким чином, ви отримаєте підсушує ефект. Пісок і зола не дає землі набирати в себе вологу, створюється дренажний ефект, який і перешкодить подальшому розвитку мошок.
3
Розведіть кілька кристаликів перманганату калію у воді, щоб вийшов слабо-рожевий розчин. Обприскайте рослина і верхній шар грунту за допомогою пульверизатора. Даний розчин допоможе не тільки знезаразити грунт і вигнати мошок, але і служить відмінним добривом для рослини. Розчин марганцівки можна замінити мильним розчином.
4
Найбільш безпечним, економним і досить ефективним способом для боротьби з квітковою мошкою є застосування сірки. Щоб обробити один квітковий горщик, заражений мошкою, вам буде потрібно всього чотири сірники. Поверніть їх сірчаними головками вниз і застроміть в землю, потім злегка зволожите верхній шар ґрунту.
5
Увіткніть в землю кілька кірочок свіжої апельсинової шкірки або розкладіть по поверхні грунту нарізаний на часточки часник. Придбайте в квітковому магазині спеціальний препарат для боротьби з мошками, благо їх існує чимало («Актару» або «Грім-2»). Дані кошти слід розбавляти у воді відповідно до інструкції. Поливайте грунт цими хімічними засобами лише за наявності личинок і мошок в горщику.
6
Якщо вам не допомогли всі перераховані вище поради, тоді доведеться поміняти всю землю. Акуратно витягніть рослина з горщика і обтрусіть землю, намагайтеся при цьому не пошкодити коріння. Промийте коріння під струменем води кімнатної температури і засипте нової грунтом, попередньо прокаленной в духовці, щоб уникнути повторного зараження квітки. Полийте слабким розчином перманганату калію.