Як дізнатися, Яка сигналізація. Як дізнатися Яка автосигналізація установкален.

Знати, яка саме модель сигналізації встановлена на вашому автомобілі, необхідно для її відключення, програмування, ремонту, покупки додаткового брелока. Визначити модель охоронної системи можна різними способами, навіть якщо у вас на руках немає самого брелока або інструкції на сигналізацію.
Інструкція
1
Почніть з брелока. Багато виробників вказують на пульті назву сигналізації. Та й самі брелоки в одному модельному ряду схожі на формі або мають свій фірмовий дизайн корпусу. У фірми Starline корпус пультів синього кольору. Але кожна сигналізація має ще й свою серійну модель. Буває так, що пульти схожі на вигляд, але абсолютно несумісні між собою. Визначивши фірму-виробника сигналізації, знайдіть її сайт, де можна ближче ознайомитися з моделями сигналізацій.
2
Якщо пульт без жк-дисплея, це ще не означає, що сигналізація без зворотного зв'язку. Це може і додатковий брелок, і GSM-сигналізація. На таких брелоках буває 4 кнопки. Якщо пульт взагалі не має кнопок, то це мітка іммобілайзера.
3
Якщо брелок загублений або по ньому не можна визначити назву, знайдіть блок сигналізації. Він встановлений під торпедо машини в районі педалей або бардачка. Щоб знайти точне місце розташування блоку, подивіться, куди йде дріт від світлодіода. Іноді для цього доведеться розібрати частину торпедо і бічні стійки. Але чим далі захований блок, тим менше шансів, що його знайдуть і відключать викрадачі. На блоці повинні бути вказані назва сигналізації, її модель і серійний номер.
4
Іноді й сам світлодіод може допомогти у визначенні моделі сигналізації. Наприклад, у сигналізації Black Bug світлодіод прямокутної форми, всередині якого бігають вогники.
5
Якщо автомобіль новий і купувався у дилера, зверніться в техцентр салону. Все салони, як правило, працюють з обмеженою кількістю охоронних систем. Майстер з додаткового обладнання підкаже вам, яка сигналізація встановлена на машині, знайшовши вашу технічну карту. Так само ви можете отримати копію інструкції по експлуатації, замовити додатковий брелок і «прописати» його.