Як почистити ложки.

Навіть якщо ви миєте ложки на повному циклі в посудомийній машині, з часом вони все одно трохи тьмяніють, виглядають брудними або плямистими. Витратьте зовсім небагато часу і, за допомогою найпростіших побутових інгредієнтів, ваші ложечки засяють, як нові.
Вам знадобиться
  • Алюмінієва фольга
  • Харчова сода
  • Фланель
  • Зубна паста
  • Відбілювач
  • Кондиціонер для білизни
  • Винний камінь
Інструкція
1
Срібні ложки Візьміть глибоке деко і застеліть його алюмінієвої фольгой.Аккуратно в один шар розкладіть на ньому ложки , опуклою стороною вверх.Залейте гарячою водою, додайте чверть склянки харчової соди і залиште на полчаса..Промойте холодною проточною водою і залиште сохнути. Щоб видалити плями від води, протріть насухо чистою м'якою тканиною.
2
Посрібнені ложечкіНаберіте в таз теплої води і додайте пару крапель миючого средства.Беріте ложки по одній і акуратно чистите їх за допомогою фланелевою тканини, з нанесеною на неї зубною пастой.Ополасківайте ложки в тазу і тут же промивайте під струменем теплої води. Витирайте насухо.
3
Ложки з нержавіючої сталі.Смешайте? склянки побутового відбілювача з? чашки кондиціонера для білизни і вилийте в таз з гарячою водою. Ретельно перемешайте.Поместіте в таз ложки з нержавіючої сталі на 30-40 мінут.Наденьте гумові рукавички і дістаньте прилади з води.Тщательно промийте ложки в гарячій мильній воді. Ополосніте.Деревянние ложки .Разведіте в тазу з гарячою водою 1 столову ложку рідкого мила і? склянки столового або яблучного уксуса.Опустіте ложки на 5-10 хвилин з таз з водою, милом і уксусом.Достаньте ложки , ретельно обполосніть їх гарячою водою і витріть насухо рушником.
4
Алюмінієві ложки Насипте в каструлю 2 столові ложки винного каменю і залийте його водою. Доведіть до кіпенія.Погрузіте ложки в киплячу воду і залиште на п'ять мінут.Слейте воду, обполосніть ложки і дайте їм висохнути.
Корисна порада
Дорогі столові прилади краще завжди мити вручну.