Як модернізують головки блока циліндрів.

Модернізація, а також доопрацювання головок блоку циліндрів - це метод збільшити не тільки ефективність, але і потужність роботи двигуна. Щоб самостійно підготувати головку до підвищеної потужності, необхідний значний обсяг ручної роботи.
Вам знадобиться
  • - ручна високоспритних машинка для обробки та полірування з декількома шкребками і шліфувальними головками;
  • - наждачний папір/брусок;
  • - головки БЦ.
Інструкція
1
Встановіть для доопрацювання впускного каналу клапани, що мають однакову ширину, однакові кути, і є ідеальним круглими. Зніміть фаску і приберіть гострі кути знизу впускного клапана.
2
Обробіть впускний канал по колу направляючої втулки клапана таким чином, щоб усі перешкоди для потоку повітряно-паливної суміші були зменшені по ширині і висоті.
3
Знайдіть в області сідла клапана впуску специфічний виступ трохи нижче самого сідла. Цю область необхідно ретельно обробити.
4
Проточите отвір впускного клапана таким чином, щоб воно було не звичної прямокутної форми, а трапецієподібної. При цьому не варто видаляти з нижньої частини каналу метал.
5
Крім вищеописаного, виконайте грубу шліфовку всій поверхні впускного каналу наждачним папером із зернистістю 100 або бруском.
6
Щоб підвищити характеристики двигуна купите і встановите ГБЦ для двигунів гоночних автомобілів, а також можна поставити розподільні вали, в яких збільшений підйом клапанів. Зупиняючи свій вибір на распредвали, враховуйте той факт, що для форсировки мотора необхідно всього 12,7 міліметрів підйому клапанів з бронзовими напрямними їх втулок.
7
У разі підйому клапанів на 14 мм, необхідно в обов'язковому порядку вдатися до використання роликових коромисел (ракет), які збільшують термін експлуатації направляючих втулок і стержня клапана. Двигуни для позашляхових і кільцевих змагань застосовують розподілвали, висота підйому клапанів яких до 16,5 міліметрів, в той час, як на дрегстер висота досягає 21,6 мм.
8
Тепер зніміть ГБЦ, після чого нанесіть на головку поршня шар пластиліну. Встановіть ГБЦ, затягніть кріплення, потім встановіть, після чого відрегулюйте штанги і коромисла.
9
Після цього необхідно повернути коленвал на повних два обороту. Настав час зняти ГБЦ, щоб виміряти товщину пластиліну в найбільш тонкому місці. Пам'ятаєте, він повинен обов'язково складати не менше 2 міліметрів в місці впускного клапана, а в області випускного - не менше двох з половиною міліметрів. Таким чином необхідно перевірити кожен циліндр.
10
Для того щоб модернізувати камери згоряння, відполіруйте їх поверхню.
11
Потім виміряйте їх обсяги з метою - вирівняти камери в процесі їх обробці у всіх циліндрах. Немає потреби, вимірювати форму камери поки ви не будете впевнені в тому, що ви вивчили вплив проведених змін ГБЦ на поширення в циліндрах двигуна полум'я.
Зверніть увагу
Проводите обробку камер згоряння, попередньо обробивши всі клапани. Займаючись виконанням робіт, в обов'язковому порядку прийміть заходи захисту сідел і клапанів від всіляких випадкових ушкоджень.
Корисна порада
Встановлюючи спортивний распредвал, замініть клапанні пружини на пружини, спеціально розраховані для певного вала. У разі застосування напрямних бронзових втулок, необхідно вибирати ті, які оснащені тефлоновими ущільнювачами. Так, при підвищеному тиску у випускній системі формованих двигунів, вони здатні запобігти потраплянню масла в канали.