Як зберегти субтитри.

Субтитри можна знайти на певних ресурсах інтернету або витягти їх з певного файлу відеозапису. Вони бувають змішані з відеопотоком, в цьому випадку необхідні програми їх розпізнавання.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет для скачування програм.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку сайту, де містяться потрібні вам субтитри, наприклад, з ресурсів http://subs.com.ru/, http://www.opensubtitles.org/ru, http://www.tvsubtitle .ru/і так далі. Перейдіть нас сторінку завантаження субтитрів до потрібного вам фільму або серіалу, виберіть мову субтитрів і збережіть в ваш комп'ютер.
2
Якщо вам потрібно зберегти тільки файл субтитрів з фільму, скопіюйте з його папки файл з розширенням srt, smi, sub/idx і так далі. Зазвичай цей файл важить значно менше, ніж сама відеозапис. У разі коли субтитри вставлені в відеозапис, зверніть увагу на її формат, оскільки деякі записи можуть бути представлені у вигляді файла-контейнера, що містить в собі відео, аудіо доріжки, субтитри і так далі. Це відноситься до формату .mkv. Іноді субтитри бувають невіддільні від відеозапису, в цьому випадку вам залишається тільки завантажити їх заново з інтернету.
3
Якщо вам потрібно витягти і зберегти субтитри з відеозапису у форматі .mkv, скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням для даного типу файлів, наприклад, MKV Toolnix. Для витягання субтитрів з файлів з розширенням .mp4 ви можете використовувати програму Yamb, для записів на DVD-дисках передбачена особлива послідовність збереження.
4
Для копіювання субтитрів із запису на диску DVD спочатку перенесіть записи в форматі .vob на жорсткий диск вашого комп'ютера. Далі визначте тип субтитрів - закриті або відкриті. Ви можете знайти дану інформацію на коробці з диском. У першому випадку субтитри використовуються як накладених на відео зображень, а в другому випадку вони змішані з відеопотоком, тому для їх вилучення та подальшого збереження використовуються різні методи. Відповідно, програмне забезпечення теж повинно бути різне.
Корисна порада
Звертайте увагу на розширення відеозапису.