Як намалювати картинки з символів.

Контрастні зображення з чіткими контурами, що знаходяться на однорідному світлому фоні, можна перетворити в ефектні картинки , що складаються з тексту або будь-яких інших знаків, за допомогою декількох інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте в графічний редактор картинку, яку ви збираєтеся переробити в малюнок з символів. Для цієї мети підійде зображення обличчя, силует тварини - словом, будь-який об'єкт, розташований на однотонному фоні. Якщо картинка недостатньо контрастна, подкорректируйте її опцією Brightness/Contrast групи Adjustments меню Image.
2
Для отримання на зображенні добре читаються контурів можна продублювати картинку опцією Layer via Copy групи New меню Layer і накласти отриману копію на фонове зображення в режимі Color Dodge або Linear Dodge. Додайте в документ новий прозорий шар, застосувавши опцію Layer з групи New, і зафарбуйте всі зайві ділянки за допомогою інструменту Brush. В якості основного кольору виберіть відтінок, в який пофарбований фон.
3
Створіть шар, що містить всі видимі фрагменти оброблюваної картинки, поєднанням Ctrl + Alt + Shift + E. Якщо ви не створювали додаткових шарів, просто скопіюйте фонове зображення.
4
Застосуйте до копії шару з картинкою опцію Threshold групи Adjustments меню Image. Налаштуйте зображення таким чином, щоб вийшла чорно-біла картинка зберегла виразність.
5
Включіть інструмент Magic Wand, виділіть їм білі фрагменти зображення. Видаліть їх опцією Clear меню Edit.
6
За допомогою Horizontal Type Tool створіть текстову область. Для цього клікніть по верхньому лівому кутку картинки, затисніть ліву кнопку миші і розтягніть рамку області вправо і вниз так, щоб вона охопила весь малюнок. Заповніть всю текстову область набором знаків, ввівши їх з клавіатури або скопіювавши з текстового редактора. Чим менше буде розмір вводяться знаків, тим більш виразним вийде малюнок.
7
Закрийте частину текстового шару маскою. Для цього перейдіть на шар з чорними контурами картинки і завантажте виділення опцією Load Selection меню Select. Інвертуйте отримане виділення за допомогою опції Invert того ж меню і створіть на його основі маску для шару зі знаками. Щоб це зробити, перейдіть на текстовий шар і клацніть по кнопці Add layer mask.
8
Щоб побачити результат роботи, приховайте всі шари, крім текстового. В якості фону для зображення створіть шар, заповнений кольором, на якому будуть чітко видні знаки, складові картинку.
9
Збережіть отриману картинку опцією Save As меню File.