Як бути з падчеркою.

Не можна очікувати, що відносини з падчеркою складуться самі по собі, відразу після того, як ви вступите в шлюб з її батьком. Вам доведеться познайомитися, подружитися і завоювати її довіру. Весілля не робить вас автоматично батьком чи матір'ю прийомну дитину. Якщо ви хочете гармонії в шлюбі, то над цими стосунками доведеться працювати і, в першу чергу, вам. Тому що ви - доросла людина.
Вам знадобиться
  • - терпіння
  • - час
  • - емпатія
Інструкція
1
Дайте зрозуміти дитині, що ви не збираєтеся ставати між ним і його батьком. Ви, що природно, хочете проводити час наодинці зі своїм чоловіком, надайте трохи часу для двох партнеру і його дочки.
2
Знайдіть таке заняття, яким ви могли б займатися вдвох, без чоловіка. Якщо ви жінка, це буде легко, якщо ви чоловік, то, можливо, ви будете разом ходити в басейн, їздити кататися на лижах або навчіть її стріляти? Знайдіть те, що цікаво дівчинці і чому її може навчити чоловік. Якщо ваша пасербиця не цікавиться нічим подібним, то, може бути, ви будете возити її на бальні танці або до репетитора. Розмовляйте з нею про те, що її хвилює. Підтримайте її самооцінку, не перебивайте, що не критикуйте, покажіть як вам важливо її думку.
3
Не починайте з самого початку грати роль «вихователя». Штамп в паспорті ще не дає вам таких прав. Чекайте поваги до своєї думки і своїм проханням, показуючи, що ви поважаєте почуття, прохання та думка дитини. Чи не залучайте чоловіка у ваші суперечки з падчеркою , постарайтеся впоратися самі. Якщо вона вас навмисно ображає, стримайтеся, не вимагайте у партнера негайно покарати дівчинку. Чи не оскаржуєте при дитині, що не правильні, з вашої точки зору педагогічні рішення чоловіка. Обговоріть це потім.
4
Покладіть на дитину деякі сімейні обов'язки - допомогти приготувати вечерю або накрити на стіл, проконтролювати наявність продуктів в холодильнику. Щось, що потрібно вас всім трьом, як родині і що буде її «зоною відповідальності». Залучайте її до якихось важливим для вашої родини рішенням. Запитуйте, як вона думає, куди вам разом поїхати у відпустку? Які шпалери купувати в спальню?
5
Якщо ваша пасербиця ще маленька дитина, просто більше грайте з нею. Збирайте пазли, малюйте принцес, складайте пісеньки. Гра це універсальний спосіб стати ближче до дитини.
Зверніть увагу
Приготуйтеся «рухатися» повільно. Зізнайтеся, що ви не з першої хвилини «любите її як рідну», так чому дитина повинна відразу ж полюбити вас?
Корисна порада
Хваліть її за успіхи, покажіть, що ви пишаєтеся ними. Співчувайте в промахах.Не намагайтеся «купити» її розташування.