Як знайти машину по вину. дізнатися автомобіль по vin.

VIN-номер автомобіля надає основну інформацію по машині (країну-виробника, завод, на якому було випущено транспортний засіб, тип кузова, двигуна, модель і т.п.) Крім цього, по даному коду можна частково визначити і історію авто. При будь-яких операціях, вироблених з машиною (ремонт, участь в ДТП, фарбування і т.д.) в першу чергу завжди перевіряється VIN-номер.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - VIN-код автомобіля.
Інструкція
1
З'ясуйте все, що стосується автомобіля по VIN-номеру через інтернет. В мережі надано величезну кількість сайтів, відвідавши які й додавши потрібні дані, можна отримати докладну інформацію про будь-яку машині. Одні ресурси роблять це безкоштовно, інші - за певну суму. Так, наприклад, автомобіль будь-якої марки, зареєстрований в Америці, можна «пробити» по VIN-коду на інтернет-сайті: www.carfax.com, заплативши за послугу певну суму. Подібні послуги вам нададуть і на сайті, за адресою: www.autochek.ru
2
Отримайте безкоштовну інформацію на сайті: http://www.freevin.ru, на якому можлива перевірка комплектації автомобіля по VIN-коду.
3
Спробуйте знайти експерта, який за допомогою всесвітньої павутини збере всю необхідну інформацію, що стосується вашого автомобіля по його VIN-номеру. Зареєструйтесь для цього на тематичних форумах, там, як правило, є такі фахівці. Вони вишлють необхідну інформацію на вашу електронну пошту.
4
Зверніться до офіційних представників. Наприклад, можна відвідати салон дилера машин вашої торгової марки і призвести у них запит для отримання інформації. Їм буде простіше знайти необхідні для вас відомості так як, у них існують прямі зв'язки з заводом-виробником, у якого зберігаються всі дані по виробленим ними автомобілям. Однак, таким чином можна уточнити лише характеристики. Довідатися, потрапляв автомобіль в серйозні халепи, можна іншим способом.
5
Щоб дізнатися докладну історію машини з моменту, коли вона зійшла з конвеєра, зверніться до працівників дорожньо-постової служби. Цей варіант можливий у випадку, якщо автомобіль був зареєстрований до вас в Росії чи в республіках співдружності. Зробивши запит, ви зможете отримати інформацію щодо ремонтів, викрадень, аварій і т.д.
VIN - унікальний номер машини , який їй присвоюється при випуску з конвеєра. Як правило, це сімнадцять символів, що представляють собою комбінацію цифр і латинських букв. Даний код містить в собі багато корисної та важливої інформації про автомобіль, зокрема, список його опцій, рік випуску, а також чи не числиться він в угоні. Щоб пролити світло на минуле свого «залізного коня», необхідно для початку відшукати цей самий VIN-код.
Вам знадобиться
  • - страховий поліс;
  • - ПТС;
  • - свідоцтво про реєстрацію;
  • - талон ТО.
Інструкція
1
В першу чергу слід заглянути в документи на автомобіль. VIN-код можна знайти відразу в декількох документах: в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, в технічному паспорті (ПТС), в страховому полісі. Крім цього, останнім часом його стали вказувати і в талоні техогляду.
2
Якщо документи викликають сумніви або у вас просто немає доступу до них, можна знайти VIN безпосередньо на автомобілі. Як правило, він розміщується відразу в декількох місцях. У більшості сучасних транспортних засобів він знаходиться на інструментальної панелі. Уважно огляньте її ліву верхню частину. Для цього краще вийти з салону машини і подивитися через лобове скло на місце між торпедою і капотом.
3
VIN може розташовуватися в нижній частині арки водійських дверей. Щоб побачити табличку з кодом, доведеться відкрити ці двері. Крім цього, вона може знаходитися і безпосередньо на двері - в нижній частині торця. У деяких машин табличка з кодом можна знайти під капотом. Для цього необхідно його просто підняти і уважно оглянути внутрішню панель або ліву частину підкапотного простору.
4
Різні автовиробники можуть проставляти VIN і в інших місцях. Якщо у вас машина марки Daewoo, то загляньте між сидінням переднього пасажира і внутрішньою частиною порога автомобіля. Саме там повинна знаходитися табличка з вибитим кодом. Іноді її може приховувати ковролін.
5
В автомобілях німецького виробництва табличку з кодом слід шукати в моторному відділенні, прямо над бачком радіатора. Крім цього, він може розташовуватися на перегородці, яка розділяє салон і моторне відділення, а також на лонжероні рами правого заднього колеса.
6
В корейських автомобілях, наприклад, в Hyundai Accent, код дублюється в багажному відсіку. Щоб його знайти, підніміть полиць і огляньте простір поблизу запасного колеса.
Зверніть увагу
VIN приблизно виглядає так: JN3AN07W53W348045. Справжній код не містить в собі такі літери, як «O», «I», «Q». Їх наявність в коді - ознака «темного» минулого автомобіля.
Корисна порада
Розшифровку знайденого коду краще довірити професіоналам, адже тільки за спеціальними базам можна довідатися про те, викрадена чи машина, потрапляла вона в аварії тощо.