Як використовувати інновації у бізнесі.

Для збереження конкурентоспроможності бізнес повинен постійно розвиватися. Зокрема, залучення різних інноваційних технологій, що підвищують ефективність роботи, сприятиме як поліпшенню якості вироблених товарів і послуг, так і їх здешевлення.
Інструкція
1
Обміркуйте, які процеси у вашому бізнесі можна поліпшити, реорганізувати, зробити більш технологічними. Це можуть бути безпосередньо виробничі процеси, логістика, продажі, управління персоналом. У цих сферах ви і зможете застосувати інноваційні технології.
2
Вивчіть різні нові технології, які можуть стати в нагоді вашому бізнесу. Ви можете знайти пропозицію таких методик на різних професійних виставках. Наприклад, там ви можете зустрітися з виробниками нових, більш відповідних для вашого виробництва верстатів. Також інноваційні технології, особливо у сфері інформатики, розвиваються в так званих технопарках - спеціальних бізнес-інкубаторах, що дозволяють вченим і інженерам організовувати свій малий високотехнологічний бізнес. Наприклад, один з таких технопарків існує в новосибірському Академмістечку. На його сайті ви зможете знайти перелік розміщених там фірм і ті послуги, які вони надають - http://www.academpark.com/
3
Знайшовши цікаву для вас технологію, обговоріть з постачальником можливість її впровадження у вашій організації. Будьте готові до того, що це потребуватиме значних витрат, так як нова технологія може потребувати доопрацювання та зміни по ходу її використання.
4
Після вбудовування нової технології в систему роботи вашого підприємства або організації призначте деякий контрольний період, за який метод повинен показати свою ефективність. Якщо це можливо, впроваджуйте його в тестовому режимі. Наприклад, інноваційне програмне забезпечення краще встановити не на всі комп'ютери фірми відразу, а тільки на відібрані для випробування.
5
У тому випадку, якщо технологія буде визнана виконує свої завдання, зробіть її повноцінною частиною робочого процесу. Справді нові розробки дадуть вам можливість випередити конкурентів і окупити витрати, зроблені під час отлаживания їх роботи.