Як перевести pdf в криві.

Багатьом з нас доводиться відправляти і отримувати документи електронною поштою у форматі pdf. Але буває, що отримані або відправлені вами документі використані шрифти, відсутні в системі в одержувача. При цьому може змінитися первісний вигляд макета. Оптимальним рішенням для збереження вихідного виду документа формату pdf є перетворення тексту в криві лінії. Освоїти цей прийом можна за допомогою даної інструкції.
Вам знадобиться
  • • Персональний комп'ютер з встановленим на ньому програмним забезпеченням Adobe Acrobat Pro не нижче сьомого версії.
  • • Документ у форматі pdf.
Інструкція
1
Відкрийте документ у програмі Adobe Acrobat Pro. В меню зайдіть у вкладку Document, далі за списком виберіть Background, а в випадаючому за ним списку Add/Replace.
2
Програма видасть вам вікно з настройками, в якому зробіть наступне: виберіть у віконці «Джерело» (Sourse) настройку From color і натисніть галочку. Можна скористатися також установкою «з файлу» (From file), вказавши при цьому на місце розташування файлу на комп'ютері. Встановіть прозорість (Opacity) на 0%. Щоб надалі використовувати дані установки, збережіть їх у верхній частині вікна, присвоївши їм, приміром, ім'я «Сonvert to curves» (перетворення в криві).
3
Наступним кроком виберіть у меню вкладку Advanced, у випадаючому далі списку вибираємо Print Production і вже в ньому Flattener Preview.
4
У вікні налаштувань встановіть максимальний растрово-векторний баланс Raster/Vector Balance - 100%. Показники Line Art and Text resolution встановіть на рівні 2400, а Gradient and Mesh resolution 330 ppi. Обов'язково поставте галочку Convert All Text to Outline (перетворення тексту в лінії). Щоб надалі використовувати ці настройки, також збережіть їх звідси, присвоївши ім'я у віконці Preset. При необхідності призначте діапазон сторінок документа, які належить зберегти кривих лініях. За замовчуванням призначена використовувана сторінка (Current Page). Спочатку натисніть кнопку Apply (застосувати), тільки після цього тисніть OK.
5
Щоб зберегти ваш документ в первозданному вигляді, збережіть новостворений з текстом, перетвореним в криві, під новим ім'ям.
Зверніть увагу
Щоб зберегти ваш документ в первозданному вигляді, збережіть новостворений з текстом, перетвореним в криві, під новим ім'ям.
Корисна порада
Для перетворення невеликих фрагментів тексту можна користуватися функцією Import з програми Corel Draw.