Як намалювати дракона в Photoshop.

Міфологічний образ дракона , який знайшов широке поширення в фентезі, зараз дуже популярний. Це істота складається з тулуба плазуна іноді в поєднанні з частинами тіла інших птахів, риб і тварин.
Інструкція
1
Виберіть з набору кистей круглий твердий аерограф. Зробіть начерк. Перший грубий ескіз повинен визначити позу дракона і пропорції його тіла. Виконайте його на новому шарі поверх того, що послужить фоном.
2
Використовуйте світло-сірий колір. Непрозорість (Opacity) ескізу встановіть на 50% і поверх неї створіть новий шар. Взявши кисть меншого діаметра, збільште масштаб. Це дозволить перенести малюнок і додати всі основні риси. Візьміть для цього темно-сірий колір.
3
Обидва шару об'єднаєте в один і знову встановіть непрозорість на рівні 50%. Поверх попереднього шару створіть новий і виконайте лінійний кінцевий ескіз (Lineart) за допомогою пензля і темно-сірого кольору. Видаливши перший шар, на лінійному ескізі встановіть режим множення (Multiply).
4
Під шаром з ескізом створіть новий і залийте його базовими кольорами, проте не вибирайте дуже яскраві та насичені кольори. Потім займіться створенням чергового шару поверх ескізу. Для цього візьміть відтінок яскравішим базового кольору і акуратно прорисуйте світлі ділянки на тілі дракона.
5
Визначте, з якого боку на нього буде падати світло і надайте формам обсяг. А оскільки надалі належить додавати відблиски, не робіть світло занадто яскравим. Створюючи новий шар, виберіть більш темний, щодо базового, відтінок і нанесіть тіні. Між тінями і світлом постарайтеся виконати якомога більш плавний перехід.
6
Тепер об'єднаєте шари з тінями і світлом в один і поверх них створіть новий. За допомогою піпетки (Eye-dropper) виберіть найбільш яскравий колір на всьому тілі дракона і зробіть його ще яскравіше. Додайте деталі і відблиски. Слідкуйте за плавністю переходів.
7
Рогу, рот і плавник прорисуйте на останньому етапі. За бажанням додайте текстури або трохи луски. Де потрібно зітріть лінії ескізу. Після редагування зображення за допомогою колірної і тональної корекції додайте фон і завантажте зображення.