Як пом'якшити жорстку воду.

У кожної господині, напевно, не раз псувався настрій від постійної накипу в чайнику. Начебто і відмивати добре, і чистиш до блиску - а вона з'являється і з'являється. Це - найяскравіший приклад того, що вода в наших кранах жорстка, тобто в ній занадто багато солей (кальцію і магнію). Вони-то і сушать шкіру і волосся після душу, а в деяких випадках є причиною утворення каменів в сечовому міхурі.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальні фільтри для води. Затримуючи домішки і солі на спеціальних фільтрах - картриджах і очищаючи воду , вони роблять її м'якше, приємніше на смак і більш придатні для домашніх побутових приладів.
2
Кип'ятите воду . Час кип'ятіння варіюється від години до півтора-двох, залежно від жорсткості води. Потім потрібно почекати, поки вода охолоне і випаде осад.
3
Деякі господині пом'якшення води довіряють соді. На 10 літрів води потрібно взяти приблизно 3-4 грами соди, перемішати і залишити на деякий час, а вже потім таку воду можна використовувати, наприклад, для прання. В старовину замість соди використовували золу, особливо коли мили голову, тому раніше в кожної дівчини були довгі міцні волосся.
4
Також існує думка, що воду можна пом'якшити за допомогою звичайного мила. Для цього натерте мило (приблизно 3 столових ложки) розчиняють в половині літра теплої води і залишають на ніч. Вранці воду потрібно буде акуратно перелити в іншу ємність, щоб випав за ніч осад не змішаний з водою.
5
Але можна зробити воду м'якше, навіть просто заглянувши в холодильник або льох. Наприклад, з давніх часів для пом'якшення води використовувався розсіл з капусти. Брати його потрібно з розрахунку один до одного. Багатий вітамінами, він не тільки пом'якшує воду , але і прекрасно тонізує шкіру. Якщо вода не дуже жорстка, можна або змінити співвідношення води і розсолу, або знизити його концентрацію. Також можна використовувати мигдальні висівки - взяти ложку висівок на склянку води і дати настоятися.
Корисна порада
М'яку воду іноді ще називають «живою водою», так як вміст солей і мінералів в ній сприятливо для організму. Така вода заряджає енергією. Люди, що п'ють м'яку воду, рідше хворіють, виглядають молодшими і завжди в гарному настрої.