Як організувати бізнес з продажу автозапчастин.

Все підтримані автомобілі потребують ремонту і обслуговуванні, тому на їх запчастини завжди буде високий попит. Якщо ви розбираєтеся в підприємницькій діяльності, то можете створити власне підприємство з продажу автозапчастин.
Інструкція
1
Подумайте, які автозапчастини ви будете продавати. Це можуть бути деталі для вітчизняних автомобілів або ж іномарок. На першому етапі краще не включати в асортимент велику кількість товарів і дочекатися виходу підприємства в прибуток.
2
Створіть бізнес-план . Вкажіть у ньому всі основні аспекти бізнесу, включаючи пропоновані послуги, товари, персонал, діяльність на об'єкті і, звичайно, головну мету. Оголошення тут своє резюме, опишіть методи, якими ви будете керуватися. Вкажіть інформацію про структуру компанії, її управлінні, джерела фінансування.
3
Отримайте бізнес-ліцензію за місцем проживання. Зверніться до податкової служби для отримання ідентифікаційного номера платника податків. Відкрийте юридичний рахунок у банку. Дізнайтеся, чи є у вас можливість отримання кредиту. Продемонструйте керівництву банку ваш бізнес-план, на підставі якого і буде прийматися дане рішення. Отримайте всі необхідні торгові дозволу. Зв'яжіться з торгово-промисловою палатою у вашому місті і дізнайтеся, які з них вам потрібні і як їх отримати.
4
Виберіть відповідне місце для бізнесу. Розмістити його слід найкраще, наприклад, в торговому комплексі, яким-небудь чином пов'язаним з авто, або поблизу АЗС і т.д. Придумайте цікаву вивіску і можете приступати до відкриття вашої фірми. Магазин для продажу автозапчастин повинен бути досить просторим, мати залучає увагу вивіску, парковку і, можливо, скляні вітрини для демонстрації зразків товарів.
5
Замовте необхідні запчастини у постачальників. Для цього дізнайтеся контактні номери найближчих до вас дилерів. Найміть співробітників, якщо це необхідно. Організуйте урочисте відкриття. Створіть веб-сайт або сторінку в соціальній мережі для поширення інформації про ваш магазин.