Як лікувати грибок шкіри на ногах.

Грибок - досить поширене захворювання, воно часто вражає стопи і простір між пальцями ніг. І хоча ця недуга часто турбує людей лише з естетичних міркувань, він зовсім не так нешкідливий. Мало того, що грибок викликає дискомфорт в результаті свербіння і лущення, розмножуючись, мікроорганізми виділяються токсини. Вони потрапляють в кров і отруюють організм людини, знижують імунітет. Тому лікувати позбавлятися від грибка треба негайно.
Вам знадобиться
  • - місцеві протигрибкові препарати;
  • - системні протигрибкові препарати;
  • - креми з кортикостероїдами і антибіотиками;
  • - пемза;
  • - тепла вода;
  • - марганцівка.
Інструкція
1
Не намагайтеся позбутися грибка за допомогою так званих народних засобів. Зверніться до лікаря, адже тільки фахівець здатний діагностувати вид мікроорганізмів, які вразили вашу шкіру, і виписати відповідні препарати. Загальні принципи лікування полягають у знятті запалення, застосуванні впливають на грибок препаратів та поліпшенні кровопостачання шкіри. Протигрибкові засоби призначаються у вигляді мазей, які впливають місцево, і системних засобів - таблеток, розчинів для ін'єкцій.
2
Робіть теплі ванночки для ніг з марганцівкою. Під час процедури акуратно відокремлюйте від шкіри лусочки, можна користуватися пемзою. Це робиться для того, щоб полегшити проникнення препаратів в шкіру. Після на сухі ноги наносите креми, що містять кортикостероїди та антибіотики. Перші знімають запалення, другі вбивають бактерії. Використовуйте, наприклад, «Трідерм», «діпрогент», «Целестодерм В».
3
Користуйтеся місцевими протигрибковими засобами. Наносите їх на чисту суху шкіру 1-2 рази на день. З найефективніших можна виділити «Ламізил» і «Нізорал», випускаються в різних формах. У цих кремах, мазях і спреях є речовини, що вбивають грибок і що зупиняють його розмноження.
4
Якщо грибок вразив ваші ноги сильно, доведеться застосовувати системні препарати. Це, наприклад, «Ламізил» в таблетках. Він випускається в дозах по 250 мг, приймати треба по 1 таблетці на добу протягом 2-6 тижнів. Тривалість курсу визначає лікуючий лікар. Можна спробувати пити «Орунгал» в капсулах (100 мг кожна). Рекомендована доза - 200 мг на день, тобто по 2 капсули. Курс лікування - 3 місяці. Але іноді лікар призначає іншу схему: 2 рази на день по 2 капсули протягом 7 днів, потім перерва на 3 тижні, а потім - повторний курс. Для лікування від грибка на ногах зазвичай потрібно пройти 3 або 4 курсу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fj_tnmiHgtQ