Як їдять пітахайю.

Пітахайя, ізвеcтная також, як пітая або драконий фрукт, має соковиту білу м'якоть, насичену крихітними чорними насінням. Цей екзотичний плід не так давно з'явився на прилавках наших магазинів, і багато людей побоюються їх купувати, так як погано інформовані про те, як їх вибирають і, головне, їдять.
Вам знадобиться
  • Пітахайя
  • Гострий ніж
  • Обробна дошка
  • Ложка
Інструкція
1
пітая зріє зовсім не так, як звичні для нас фрукти. Загальний колір плоду зовсім не показник його зрілості. Жовта пітая цілком може бути більш зрілою, ніж червона. Варто звернути на забарвлення сусідніх плодів. Стиглий фрукт дракона за кольором значно більш насиченою, ніж його сусіди. Жовтий матиме золотистий відтінок, червоний буде яскраво червоним.
2
Візьміть пітая в руки і обережно стисніть. Недостиглі фрукти тверді і жорсткі, зрілі - м'які. Не тисніть сильно, так як не великого зусилля достатньо для того, щоб зрозуміти, купувати цей фрукт чи ні. Огляньте пітахайю на предмет зморшок, плям, плісняви. Все це ознаки занадто старих і перестиглих плодів.
3
Перед вживанням, приберіть пітая на кілька годин в холодильник. Дістаньте фрукт, покладіть на обробну дошку і розріжте гострим ножем уздовж навпіл. Подивіться на м'якоть. У червоного або рожевого фрукта стигла м'якоть біла або ніжно рожева, у жовтого тільки біла. Незалежно від кольору вся м'якоть плоду буде всіяна крихітними чорними насінням. Вони так само їстівні, як кісточки всередині ківі.
4
Ножем або ножицями зріжте кінчики шипів на шкірці плоду. Це допоможе вам його тримати. Деякі люди вважають, що смачніше всього є драконий фрукт ложкою прямо з половинок. Інші пропонують розрізати половинки на скибочки, як яблуко, очистити від шкірки і додати в фруктовий салат. Пітая хороша і в якості добавки до фруктових коктейлів і сорбет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pRUiF8MIENI
Зверніть увагу
Драконівські фрукт рекомендують включати в щоденний раціон вагітних жінок, так як він містить мало цукру, але досить вуглеводів, багатий кальцієм, вітамінами С і В1. Особливо цінно наявність в ньому фолатів, дефіцит яких в організмі вагітних жінок веде до серйозних дефектів плоду.
Корисна порада
Червоні пітахайї багаті лікопіном - расщепляющим жири пігментом, який ефективно бореться з деякими видами раку, хворобами серця і знижує кров'яний тиск.
Пітахайя - це фрукт родом з Західної півкулі. Перший раз згадка про пітахайї пов'язано з історією ацтеків 13 століття. Солодкі, а іноді і кислі плоди пітахайї вживалися в їжу племенами індіанців, що заселяють територію сучасної Каліфорнії.

пітахайї цінували не тільки за її смак, але і за велику кількість плодів, які збирали в період її дозрівання. Індіанці з'їдали м'якоть, а насіння перемелювали, смажили і використовували потім для приготування похлебкі.Сегодня пітахайя вирощується на фермах Мексики, в деяких країнах Південної Америки, в Ізраїлі і у В'єтнамі, де цей фрукт носить назву «фрукт дракона» .Растеніе пітахайя - це такий деревовидний кактус, на кінцях стебел якого дозрівають соковиті плоди. Плоди ці бувають, залежно від виду, різного розміру, кольору шкірки і м'якоті, але всі вони містять велику кількість чорних насіннячок. І, щоб насолодитися м'якоттю цього екзотичного фрукта, спочатку потрібно звільнитися від семян.І все-таки, як же правильно їсти пітахайю, і що з неї можна готувати? Плоди пітахайї активно використовуються в кулінарії, а також при виготовленні різних алкогольних напоїв М'якоть і сік фрукта додають до складу морозива, цукерок, щербетов, йогуртів та інших молочних продуктів. М'якоть використовують при виготовленні соусів, желе і джемів. В Іспанії, наприклад, сік плодів змішують з лимонним або лаймовим соком для приготування прохолоджуючих літніх коктейлей.Проведенние результати медичних досліджень показали, що пітахайя є ще й фруктом з цілющими властивостями. Регулярне вживання цього фрукта в їжу рекомендується для людей, які страждають на діабет або іншими захворюваннями ендокринної системи. Також пітахайя сприяє припиненню болів в желудке.Вкус у пітахайї дуже солодкий і ароматний. Але червона пітахайя не така солодка, як жовта. Але це не відноситься до кольору м'якоті плодів. Перш ніж почати їсти пітахайю, зріжте з двох сторін її кінці, а потім надріжте плід до середини, очистіть від шкірки і наріжте кубиками або часточками.