Як вийняти жорсткий диск з ноутбука.

Часта поломка жорстких дисків або недостатня кількість пам'яті, це, мабуть, дуже поширена проблема багатьох ноутбуків. Справитися з нею допоможе заміна жорсткого диска на більш потужний і ємний. Однак перш ніж замінити, потрібно витягнути диск з ноутбука, а це для недосвідчених користувачів досить проблематично.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка
Інструкція
1
Перш ніж виймати жорсткий диск, знайдіть гарантійний талон і подивіться на термін гарантії. Якщо він не закінчився, то краще зверніться до фахівців. Вони більш компетентні в питанні обслуговування оргтехніки та допоможуть уникнути виникнення будь-яких проблем в результаті вашого проникнення до «внутрішнім органам» комп'ютера. Але якщо ви все-таки впевнені, що впораєтеся з цим самостійно, можна переходити до справи.
2
Спочатку скопіюйте всі необхідні вам дані з вінчестера на будь-який інший носій. Це потрібно взяти за правило, і не нехтувати ним за будь-яких маніпуляціях з жорстким диском. Коли процедура копіювання буде завершена, закрийте всі програми, вимкніть ноутбук, відключіть від корпусу штекер блока живлення та інші підключені пристрої. Після цього переверніть і акуратно зніміть з нього акумуляторну батарею, попередньо відкривши замок, який її утримує.
3
Далі можете переходити до вилучення жорсткого диска. Проробляючи цю процедуру, будьте гранично уважні і обережні, так як деталі ноутбука легко пошкодити, а їх ремонт зажадає від вас великих часових і грошових витрат. Візьміть підходить за розміром хрестову викрутку і з її допомогою відкрутите задню кришку ноутбука.
4
Жорсткий диск, як правило, розташований в спеціальному контейнері, який також необхідно витягувати з комп'ютера. Якщо він прикручений, то неспеша відкрутіть всі болти за допомогою підходящої викрутки і запам'ятайте їх розташування, це дуже важливо. Вимкніть від вінчестера все шлейфи, які йдуть до материнської плати, стежачи за тим, щоб ненароком їх не пошкодити. І тільки після цього акуратно вийміть контейнер з диском.
Зверніть увагу
Категорично не можна витягувати вінчестер за допомогою викрутки або інших гострих предметів, інакше це може привести до небажаних наслідків у вигляді різних поломок і поврежденій.Прі знятті тримаєте вінчестер так, щоб не доторкатися до його верхньої кришки.
Корисна порада
Якщо ви бачите, що витягти жорсткий диск буде не так просто, як здається, краще не ризикуйте і зверніться за допомогою до фахівців.