Як встановити кодеки на комп'ютер.

Кодеки представляють собою спеціальні доповнення для мультимедійних програм, що дозволяють переглядати або створювати високоякісне відео, прослуховувати аудіофайли та виконувати інші дії. Зазвичай вони доступні для вільного завантаження в інтернеті, і встановлювати їх слід відразу після оновлення операційної системи.
Інструкція
1
Виберіть підходящий набір кодеків. Універсальними і найбільш відомими є K-Lite Codec Pack і Divx. K-Lite Codec Pack пропонує найбільш широкий набір кодеків, але їх інсталяція може зайняти тривалий час. Крім того, багато хто стверджує про періодичні збої в роботі даного програмного забезпечення. Кодеки Divx є більш простими в установці і являють собою набір всіх основних компонентів для перегляду відео.
2
Зайдіть на офіційний сайт інструментів і клацніть по посиланню «Системні вимоги». Ознайомтеся з мінімальними вимогами і запишіть їх. Будьте впевнені, що ваш комп'ютер відповідає їм, і всі встановлювані компоненти працюватимуть належним чином.
3
Перейдіть на засланні «Кодеки» і натисніть кнопку «Завантажити». Ви перейдете на сторінку завантаження. На екрані з'явиться діалогове вікно установника DivxInstaller.exe. Натисніть клавішу «Виконати». Відкриється вікно зі словами «Ви дійсно хочете запустити цю програму?» Виберіть пункт «Так». Вкажіть відповідну мову установки.
4
Натисніть «Далі» і прийміть умови ліцензійної угоди. Вам буде запропонована можливість додати «Панель інструментів Yahoo!». Вона надає швидкий доступ до корисних веб-сайтам і захищає комп'ютер від програм-шпигунів і спливаючих вікон. Визначте, чи необхідна вам її установка чи ні. Натисніть «Далі», і установка буде завершена.
5
Введіть адресу вашої електронної пошти, якщо ви хочете підписатися на розсилку новин. Закрийте вікно установника. На робочому столі з'являться три іконки: DivX Converter, DivX Player і DivX Movies. Запустіть DivX Player і відкрийте через нього який-небудь фільм на вашому комп'ютері. Якщо не спостерігається проблем із зображенням і зі звуком, то установка кодеків пройшла успішно. При бажанні тепер ви зможете переглядати фільми і на інших мультимедійних програвачах.