Як малювати графіті на листку. Як намалювати на листку паперу графіті.

Тренуватися малювати графіті найкраще на аркуші паперу. Це зовсім не так складно, як може здатися на перший погляд. Переходити до розпису стін можна тільки після того, як освоєна техніка малювання в техніці графіті на папері.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці чи маркери.
Інструкція
1
Уважно придивіться до вже готового, професійному графіті. Вивчіть техніку виконання малюнків, розташування і відтінки відблисків і тіней. Не варто звертати увагу на неякісні та нечіткі зображення, такі малюнки виконані непрофесіоналами і не повинні вас цікавити.
2
Знайдіть цікаві картинки в інтернеті і роздрукуйте їх. Вони будуть у вас для зручності перед очима, для початку просто срісуйте контур. Починайте з простих чорно-білих малюнків. Зручніше і найпростіше зображати літери алфавіту і цифри.
3
Не розміщуйте їх занадто близько один до одного, нехай залишиться достатньо простору для подальших виправлень і додавань. Намагайтеся надати намальованому стандартний вид стилю графіті. Коли ви розберетеся з цією частиною малюнка, спробуйте зробити зображення об'ємним.
4
Додайте тіней і відблисків. Змінюйте натиск на олівець, це дозволить вам створювати лінії різної товщини. Цього ж ефекту можна домогтися, якщо використовувати декілька видів простих олівців - гостро заточений і злегка затуплений.
5
Кольорові зображення набагато гарніше чорно-білих, але і малювати їх складніше. Спочатку намалюйте контур. Простір усередині лінії зафарбуйте основним кольором. Відблиски виходять з того ж кольору, але світлих відтінків. Можна зробити їх білими.
6
Тіні зображують більш темним відтінком, ніж основний колір. Намагайтеся створювати декілька відтінків відблисків і тіней. Тоді малюнок буде більш красивим і реалістичним. Спробуйте намалювати якусь напис стилем «міхура».
7
Напишіть слово звичайним способом. Потім обведіть кожну букву, не робіть ніяких гострих кутів, нехай напис буде округленій. Щоб змінити товщину букви, просто намалюйте ще один контур. Ближче до букви, щоб її звузити, і далі від неї, щоб розширити.
8
Тепер ви повинні стерти всі лінії, що знаходяться всередині контура. Отриманий малюнок розфарбуйте за своїм бажанням. Коли ви трохи освоїте техніку малювання графіті, почніть зображати більш складні об'єкти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d7WVebOzsgM