Як підключити локальну мережу в системі Vista.

За допомогою інтернету ви можете спостерігати за тим, що відбувається в усьому світі. Також ви можете підключитися до інших комп'ютерів у вашому будинку або офісі, організувавши локальну мережа . У Windows Vista існує свій алгоритм для цього.
Інструкція
1
Дізнайтеся у вашого провайдера, яке обладнання знадобиться для підключення локальної мережі. Встановіть всі необхідні мережеві адаптери. Ознайомтеся з супроводжуючою їх інструкцією.
2
Створіть нове підключення до інтернету, клікнувши по відповідній іконці в «Панелі управління». Це необхідно для того, щоб переконатися, що інтернет-з'єднання встановлено і працює належним чином. Відкрийте веб-браузер і спробуйте відвідати будь-який сайт. Якщо сторінка завантажується, то з'єднання встановлено вірно.
3
Зайдіть в створене підключення і поміняйте деякі налаштування. Змініть спосіб з'єднання і виберіть Ethernet-мережі, бездротові мережі або мережі HPNA, залежно від інструкцій провайдера.
4
Відкрийте «Панель управління» і виберіть «Мережа та інтернет». Перейдіть у розділ «Центр управління мережами». В поле зліва натисніть кнопку «Налаштування підключення або мережі». Запустіть розділ «Налаштування бездротового маршрутизатора або точки доступу». Введіть відповідні мережеві параметри (зазвичай оптимальні настройки система визначає автоматично).
5
Перевірте вашу мережу. З меню «Пуск» виберіть «Підключення». Ви повинні побачити значки, що зображують інші комп'ютери, підключені до домашньої мережі. Клікніть по будь-якому з них і спробуйте передати якийсь файл. Якщо вам це вдалося, то локальна мережа налаштована правильно.
Зверніть увагу
З'єднання декількох комп'ютерів між собою робить їх більш уразливими для вірусів. Якщо один з них отримує вірус, то зазвичай той негайно передається через мережі та на інші пристрої. Підключайтеся тільки до тих комп'ютерів, яким ви довіряєте.
Корисна порада
Інтернет не є необхідним при підключенні до локальної мережі. Однак більшість користувачів воліють встановити і його, оскільки в цьому випадку комп'ютер стає універсальним.Сеті Ethernet підходять як метод з'єднання комп'ютерів, розташованих в безпосередній близькості один до одного. Скористайтеся бездротовими мережами для з'єднання з комп'ютерами на великих відстанях.