Як випікати в електричній духовці. Як спекти торт в електричній духовці рецепти.

При приготуванні їжі важливі не тільки інгредієнти, які входять до її складу, але і спосіб термічної обробки. І якщо ви вирішили готувати в електричній духовці , потрібно зрозуміти, як слід її використовувати, щоб не зіпсувати смак і зовнішній вигляд ваших страв.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію перед використанням вашої електричної духовки. Там, швидше за все, будуть дані цінні рекомендації для конкретної моделі.
2
При першому використанні нового обладнання прокалите порожню духовку при максимальній температурі. Це необхідно для позбавлення від специфічного запаху нових матеріалів. Після проведення такої процедури і остигання плити духову шафу слід вимити.
3
Перед початком готування розігрійте духовку до потрібної температури. Встановіть термостат на відповідний показник і зачекайте кілька хвилин. Такий підігрів вкоротить термін приготування і сприятиме рівномірному нагріванню і запеканию страви.
4
Правильно виберіть положення для дека. Найкраще встановлювати його в середині духовки, проте в деяких ситуаціях, якщо потрібно сильніше запекти верх або низ страви, то деко можна поставити вище або нижче.
5
Встановіть деко або блюдо в духовку. Використовуйте тільки жароміцний посуд, інші матеріали, наприклад, пластик, можуть бути небезпечні. Але допускається використання металевої кухонного начиння, так як електрична плита не накладає таких обмежень, як мікрохвильова піч. При необхідності включіть режим гриля або конвекції.
6
Якщо ви випікаєте блюдо з тіста, особливо із здобного, не відчинити дверцята духовки занадто часто - тісто може осісти. Найкраще спостерігати за приготуванням через скло, тим більше що для цього є спеціальне підсвічування.
7
Готовність страви перевіряйте за допомогою виделки. Акуратно проткніть їй пиріг або запіканку - на столовому приладі не повинно залишитися сире тісто. Коли ви готуєте м'ясо з підливою, не забувайте періодично поливати його соусом для того, щоб верхній шар не підсихав. Вийнявши готову страву з духовки, не забудьте відключити її.