Як зробити казковий будиночок.

Казковий будиночок можна виготовити з самих різних матеріалів: глини, гіпсу, солоного тіста та ін. Щоб такий виріб було придатне для гри, змайструєте його зі звичайної картонної коробки. Затишно обставте всередині саморобної меблями, а зовні прикрасьте яскравими паперовими квітами і метеликами. Такий будиночок буде прекрасним подарунком дитині до дня народження.
Вам знадобиться
  • - картонна коробка;
  • - кольоровий папір;
  • - тканина;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - скотч;
  • - голка з ниткою.
Інструкція
1
Візьміть міцну картонну коробку. На одній боковій стінці у самого дна зробіть двері. Накресліть із зовнішнього боку прямокутник і виріжте його з трьох сторін так, щоб двері можна було відкрити і закрити.
2
На трьох інших бічних гранях коробки виконайте вікна. Для цього спочатку намалюйте прямокутник, потім покажіть у ньому хрестоподібну раму. Виріжте квадратики віконець. Раму оклейте скотчем всередині і зовні для імітації стекол.
3
Оклейте стінки всередині коробки кольоровим папером або бавовняною тканиною. Пол коробки обробіть оксамитової папером або фланеллю.
4
Виріжте з шматка тканини по парі фіранок на кожне вікно. Виберіть несипкий матеріал, щоб не довелося обробляти краю. Повісьте фіранки. Для цього візьміть міцну нитку в два складання і голку.
5
Проколіть стінку будинку зовні всередину близько верхнього кута вікна. Дрібними стібками надіньте край фіранки на нитку. Виведіть голку назовні у другого верхнього кута віконця. Нитка натягніть і зв'яжіть її кінці на зовнішній стороні.
6
Обклейте стінки коробки зовні кольоровим папером. Ви можете використовувати також кольоровий картон з фантазійним поверхнею або тканину.
7
Виготовте з картону знімний дах будиночка. За конструкцією вона являє собою кришку коробки з надбудовою у вигляді двосхилим даху. Спочатку зробіть кришку коробки.
8
Виконайте розгортку. У центрі накресліть прямокутник. Він повинен бути трохи більше підстави коробки, щоб кришка вільно закривалася.
9
прістройте до кожної його стороні прямокутники шириною 2-3 см. Залиште припуск для склеювання. Виріжте заготівлю, зігніть по лініях, склейте. Кришка готова.
10
Надстройте зверху дах з картонних прямокутників. Розфарбуйте або обклейте скати даху. Зміцніть з'єднання скотчем. На утворився горищі можна виконати об'ємну аплікацію з квітів і метеликів. Ваш казковий будиночок готовий приймати своїх мешканців.
Корисна порада
У будиночку розставте меблі: диван, крісло, стіл, шафа та ін. Її можна придбати в магазині або зробити своїми руками. Наприклад, із сірникових коробок. Зв'яжіть килимок на підлогу, покривало на ліжко. Виготовте м'які подушки, пуфи і т. Д. Купуйте невеликий ліхтарик і змайструєте з нього торшер.