Як скасувати установку програми.

Процедура скасування установки загружаемой програми полягає в натисканні кнопки «Скасування» у вікні програми, але не представляє складності. Але існує маса програм, що з'являються в комп'ютері як би нізвідки. Як боротися з цим явищем?
Інструкція
1
Визначте невідомі і свідомо не уставлівается додатки, плагіни і панелі в системі комп'ютера. Зверніть увагу на вікно установки будь-яких використовуваних додатків - досить часто небажані програми включаються в набір «Розширена установка», навіть не відображується при завантаженні. Вибір такого методу установки призводить до автоматичного додаванню непотрібних додатків, відео-плагінів або панелей до необхідної програмі. Далеко не завжди подібні доповнення є шкідливими, але і вважати їх нешкідливими теж не можна. Головними недоліками подібних додатків можна вважати: - зміна звичного методу відображення; - зменшення швидкості запуску і роботи використовуваного браузера; - збільшення обсягів використання оперативної пам'яті; - зменшення корисної площі екрану монітора; - видалення основного програми не має на увазі автоматичного видалення додаткового.
2
Скасуйте установку небажаних програм, слідуючи декільком правилам: - здійснюйте завантаження тільки з перевірених джерел; - переконайтеся в тому, що в вікні установки додатка зняті прапорці на всіх полях додаткових додатків, плагінів і панелей ; - звертайте увагу на попередження браузерних програм - часто додаток повідомляє про спроби добавки розширення та панелі.
3
Використовуйте утиліту «Редактор групової політики» для заборони зміни конфігурації браузера Internet Explorer - переконайтеся в тому, що відключена політика «Вирішувати сторонні розширення браузера» і включені політики: - обмежити постачальників служб пошуку заданих списком постачальників; - не дозволяти користувачам включати і відключати надбудови; - відключити зміна параметрів домашньої страніци.Воспользуйтесь спеціальним командним файлом для автоматичного застосування обраних політик -ie- lockdown-enable.cmd.
4
Використовуйте вбудовану функцію «Відновлення системи» для відміни установки небажаних додатків, плагінів або панелей і повернення до вихідного стану комп'ютера.