Як збільшити розмір віртуального диска. зміна розміру диска xp.

Збільшення розміру віртуального диска є стандартною і досить широко використовуваною процедурою. У процесі виконання слід враховувати, що зміна розміру диска не означає автоматичного збільшення логічного тому. Для цього необхідні додаткові дії.
Інструкція
1
Використовуйте можливості консолі Hyper-V Manager для здійснення процедури збільшення розміру віртуального диска і його логічного тому в операційній системі Windows версій Vista або 7. Розкрийте меню Edit Disk і вкажіть підлягає розширенню тому. Скористайтеся кнопкою Expand для авторизації вибраної дії і дочекайтеся завершення процесу.
2
Викличте контекстне меню підлягає розширенню логічного розділу томи кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Extend Volume. Введіть бажане значення розміру диска в рядок Select the amount of space in Mb і авторизуйтесь виконання обраного дії натисненням кнопки Next (для Windows Vista/7).
3
Використовуйте консольний інструмент vmware-vdiskmanager, що входить в пакет VMware для здійснення процедури зміни розміру віртуального диска в операційній системі Windows версії XP. Синтаксис команди повинен соответствоватьvmware-vdiskmanager.exe -x бажаний розмір полний_путь_к_тому | ім'я_диска. Пам'ятайте, що розмір логічного тому при цьому не змінюється. Для розширення розміру неразмеченное області потрібно застосування вбудованого інструменту diskpart.
4
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати» для використання необхідної утиліти. Внесіть значення diskpart в рядок «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту натисканням кнопки OK. визначте статуси всіх можливих дисків за допомогою команд list volume і list disk і вкажіть підлягає розширенню логічного тому диск. Введіть значення extend в текстове поле консолі і дочекайтеся повідомлення про успішне завершення операції (для Windows XP).
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток VMware Converter, вільно розповсюджується в інтернеті, призначене для полегшення і автоматизації процесу зміни розміру віртуальних дисків.