Як заспокоїти пульс. Як зняти сильне серцебиття високий пульс.

Прискорене серцебиття називають пароксизмальною тахікардією. Розрізняють наджелудочковую форму і шлуночкову. Захворювання проявляється прискореним серцебиттям понад 100 ударів на хвилину, яке може тривати від декількох секунд до декількох днів. Тривалі напади супроводжуються слабкістю, неприємними відчуттями в області серця, непритомністю.
Вам знадобиться
  • - спиртова настоянка прополісу;
  • - спиртова настоянка глоду.
Інструкція
1
При появі ознак тахікардії необхідно звернутися ккардіологу. Після проведення необхідних обстежень (електрокардіографія з поєднанням дозованих навантажень, електрофізіологічне дослідження) будуть виявлені причини тахікардії та призначено адекватне лікування. Якщо діагноз - шлуночковатахікардія, то це вимагає госпіталізації та проведення електроі пульсній терапії.
2
Напади надшлуночкової тахікардії часто припиняють застосуванням рефлекторних методів: здавлення черевного преса, затримка дихання, що тиснуть руху на очні яблука і ін. При неефективності застосовується медикаментозне лікування - «Пропранолол», «Верапаміл», «рітмілен» та ін.
3
Окрім медичної допомоги організму, необхідно переглянути свій режим праці і відпочинку. Слід відмовитися від шкідливих звичок типу куріння і вживання алкоголю, міцного чаю і кави, коли, шоколаду. Вчитися підвищувати стресостійкість, захистити себе від сильних емоційних переживань, відмовитися від надмірного фізичного навантаження.
4
За погодженням з лікуючим лікарем виконувати спеціальні фізичні вправи, які сприяють тренуванню організму хворого, а головне - його серця.
5
Народна медицина пропонує ряд лікарських трав для лікування тахікардії. Це адоніс, корінь валеріани, квітки і плоди глоду, піон ухиляється, м'ята. Крім того, рекомендуються продукти бджільництва - мед, прополіс, маточне молочко, квітковий пилок.
6
Для купірування прискореного серцебиття приготуйте наступний склад. Візьміть аптечні настоянки прополісу і глоду. Злийте обидва пляшечки в одну ємність. Приймайте по 25 крапель тричі на день за півгодини до прийому їжі, поки суміш не закінчиться. При необхідності лікування можна повторити через невеликий проміжок часу (1,5-2 місяці).
Зверніть увагу
Тахікардія небезпечна своїми ускладненнями, такими як порушення нормального функціонування серцевого м'яза, інсульт, раптова зупинка серця і смерть.
Корисна порада
Для зміцнення стінок судин, за погодженням з лікуючим лікарем, необхідно приймати препарати магнію і кальцію.