Як випрямити передні зуби. нічна пластика для випремленія зубів.

Однією з найважливіших складових привабливої зовнішності людини є рівні, здорові зуби . Білосніжна, сліпуча усмішка - це і ознака загального здоров'я організму, і показник високого життєвого статусу. Але, на жаль, не до всіх людей природа в цьому відношенні прихильною. Досить часто багатьом з них доводиться виправляти неправильний прикус. Зараз існує кілька способів випрямлення передніх зубів.
Інструкція
1
Для вирівнювання зубів у дітей практикують установку Преортодонтіческій трейнеров. Це пристрій виготовляється з еластичного силікону і м'яко впливає на зуби і тканини, в тому числі і м'язи, оточуючі щелепи. Трейнер зручний у використанні, оскільки його можна надягати під час нічного сну і хоча б одну годину носити днем. В результаті відбувається плавне виправлення прикусу, зуби вирівнюються і поліпшуються риси обличчя. На жаль, зуби дорослої людини цим способом виправити вже не можна.
2
Виправлення зубів можливо також за допомогою спеціальних зубних пластинок. Вони виготовляються індивідуально для кожної людини по зліпкам і надягають зазвичай на верхню щелепу. Зняти платівку можна в будь-який час, тому вона зручніша, ніж складна незнімна конструкція. Цим способом ви можете виправити незначні зміни прикусу і деяку кривизну зубів.
3
Випрямити передні зуби ви можете, встановивши спеціальні капи. Це, по суті, ковпачки-назубнік з прозорого матеріалу. Завдяки їх особливій формі на кожен зуб виявляється певний тиск, і він поступово випрямляється. Для їх виготовлення з щелепи знімається зліпок. Потім створюють гіпсову і об'ємну, тривимірну, комп'ютерну моделі щелепи, на підставі яких виготовляють ці капи. Вони недешеві, але мають велику перевагу - непомітні для сторонніх людей. Наявність стороннього предмета на вашому зубі може розпізнати тільки лікар-ортодонт.
4
Але часто єдиним методом, який може реально допомогти позбавитися від кривизни зубів у дорослої людини, виявляється установка брекетів. Ця система включає в себе самі брекети, дротяну дугу і еластичні колечка-лігатури. Дуга, виконана з нікель-титанових, титан-молібденових або інших металевих сплавів, впливає тиском на нерівні зуби за допомогою брекета, який приклеюється до кожного зуба. Брекет може бути золотим, титановим або з прозорих матеріалів - пластику, кераміки або з використанням сапфіра. Найбільш тонкі, зручні, міцні та довговічні металеві системи.
5
Крім того, можете пошукати також клініку, в якій ставляться пасивні самолігуючі брекети. В них є спеціальні кришечки, які утримують дугу в пазах брекетів (без колечок). Це ще більш ефективна система, що дозволяє скоротити час лікування і кількість відвідувань лікаря.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що брекети вам буде необхідно носити, не знімаючи, протягом тривалого часу, тому до їх установки постарайтеся вилікувати всі зуби, а також видаліть зубний камінь і наліт.