Як кріпити блешню.

Блешня - це штучна приманка для лову хижої риби спінінгом. Вона являє собою невелику металеву пластинку, оснащену одним або декількома рибальськими гачками, а також отвором для кріплення. Кріпити блешню до повідця або волосіні можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - волосінь;
  • - повідець;
  • - блешня
Інструкція
1
Найпростіший, але дуже надійний, спосіб кріплення блешні - вузол «Дві петлі». Двічі простягніть кінець волосіні в колечко карабіна приготовленої для риболовлі болісно. Зробіть пару витків навколо основної частини приманки. Потім в утворилися витки просмикніть вільний кінець волосіні, розташований з боку блешні. Обережно затягніть вийшов вузол. Надлишки волосіні відріжте ножицями або кишеньковим ножем.
2
Вузол для кріплення блешні «Подвійний клич» не розтягується і не затискає приманку. Велика популярність цього вузла у рибалок обумовлена його високою надійністю.
3
Проведіть волосінь крізь кільце карабіна штучної приманки. Вільний її кінець протягніть через отвір ще раз так, щоб утворилася петля. Міцно затисніть її між вказівним і великим пальцем. Іншою рукою візьміть кінець волосіні і обмотайте його кілька разів навколо підстави петлі, затиснутою між вашими пальцями. Далі проведіть його через петлю двічі і з силою потягніть за блешню. Таким чином, ви міцно зафіксуєте вийшов вузол. Для більшої надійності одночасно потягніть за основну частину волосіні і її вільний кінець. Непотрібні кінці волосіні відріжте, залишивши 3-4мм.
4
Кріпити блешню можна і за допомогою «загарбного вузла», практично не знижує міцність використовуваної волосіні. Особливою популярністю користується цей спосіб у любителів «нахлиста». «Загарбного вузол» відмінно підходить і для прив'язування мушок до повідця.
5
Вільний кінець волосіні пропустіть через отвір в блешні, 3-4 рази оберніть їм кільце карабіна і заведіть його між кільцем і отриманими витками. Залишився кінець волосіні і її основну частину потягніть в різні боки, затягуючи тим самим вузол. Непотрібні залишки волосіні обріжте, залишивши 2-3мм.