Як захистити ftp.

Якщо ви є власником сервера, на якому зберігається важлива інформація, вам необхідно продумати момент з безпекою, оскільки її забезпечення часто є проблемою для багатьох. Тут ви можете як вдатися до програмного методу, так і вручну встановити потрібні налаштування.
Вам знадобиться
  • Гарна антивірусна система.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо у вас і в інших користувачів статичний IP-адресу, захистіть ваш FTP-сервер за допомогою додавання в його кореневої каталог файл з розширенням .ftpaccess. Відкрийте його редагування за допомогою стандартної програми Блокнот і пропишіть наступні параметри: Allow from XX.XX.XX.XX Deny from all . Замість XX.XX.XX.XX пропишіть IP-адресу вашого комп'ютера.
2
Якщо ви хочете захистити FTP-сервер, додавши винятку для деяких інших користувачів зі статичними адресами, пропишіть їх дані з нового рядка. Зверніть увагу, що перед виконанням процедури в обов'язковому порядку необхідно поміняти пароль для FTP-сервера.
3
Захистіть FTP-сервер альтернативними способами, наприклад, використовуйте для нього довгий безглуздий пароль, що складаються з літер латинського алфавіту різної висоти упереміш з цифрами і знаками пунктуації. Чи не запам'ятовуйте його в браузері, краще збережіть в текстовий файл і використовуйте функції «Копіювати/Вставити» при вході.
4
Намагайтеся вводити його якомога рідше на своєму комп'ютері щоб уникнути злому з використанням програм, які відловлюють натискання клавіш. Такі програми зустрічаються значно частіше, ніж ті, що відстежують паролі з буфера обміну, це також важливо врахувати при зберіганні пароля.
5
Заблокуйте доступ до вашого FTP-сервера для користувачів з іноземними IP-адресами, якщо це можливо у вашому випадку. Цей метод допоможе вам уникнути зломів сервера з використанням проксі, проте не завжди буває зручний у використанні, оскільки часто доступ до нього може знадобитися з будь-якої країни.
6
Встановіть на ваш сервер програми для забезпечення захисту інформації з функцією сканування мережі і намагайтеся не допускати попадання в ваш комп'ютер шкідливих програм-шпигунів.
Корисна порада
Намагайтеся обмежувати допуск іноземних відвідувачів сервера.