Як облагородити ванну.

Ремонт всієї ванної кімнати - задоволення дороге і дуже клопітка. Старі ванни частенько буквально убудовувалися в стіну, щоб демонтувати цей предмет і винести його, буде потрібно розібрати всю кімнату. Але, якщо все це затівається тільки через облупленою емалі, краще подумати про економічніше вирішенні проблеми. Два найпростіших способи відновити і облагородити ванну - це нанести нову емаль і поставити акриловий вкладиш.
Вам знадобиться
  • - акриловий вкладиш;
  • - емаль і затверджувач;
  • - кисті.
Інструкція
1
Замірте вашу ванну, щоб підібрати підходящий акриловий вкладиш. Отмойте сантехніку з хорошим знежирюючим засобом. Розмітьте і виріжте отвори для зливу і переливу. Вкладиш фіксуйте спеціальним клейовим складом або двухкомпонентной піною.
2
Акрилову ванну вставляйте в свою стару. Зливні отвори і краю виробів герметично зістикуйте. Після цього ванну наповніть водою і залиште на 8:00, це дозволить вкладишу добре приклеїтися до основи. Зніміть захисну плівку і можете використовувати нову ванну за призначенням.
3
Щоб покрити ванну новою емаллю, підготуйте її поверхню до роботи. Посипте сантехніку миючим порошком, наприклад, «Пемолюкс», і прямо по цьому засобу працюйте абразивним каменем. Видаліть всю утворену бруд. Поверхня обробіть знежирюючим складом.
4
Ванну наповніть гарячою водою і злийте її через десять хвилин. Стінки і дно ретельно протріть чистою неворсистою тканиною насухо. У вас повинна бути гладка і суха поверхня для подальшої роботи.
5
Для грунтовки приготуйте робочий розчин, змішуючи затверджувач і емаль. Нанесіть склад на поверхню ванни і дайте йому гарненько просохнути.
6
Покрийте емаллю ванну. Для такої роботи добре підходить плоска кисть із натурального волосся. Фарбуйте чітко й акуратно - міхури і патьоки неприпустимі. Можна емаль розпорошувати з аерозольних балончиків. Але мінус цього варіанта в тому, що склад в них не містить затверджувача.
7
Найнадійніша емалювання вийде при нанесенні її компресором.
8
Зовні ванну можна облагородити, обклавши кахельною плиткою. Нової емаллю можна покрити всю ванну, а оживити і задекорувати її зовнішню сторону спробуйте за допомогою техніки декупаж укупі з кракелюр. На нову фарбу наклейте малюнки, вирізані з яскравих серветок. Нанесіть шар двокомпонентного лаку для ефекту потрісканої поверхні.