Як зробити зовнішній hdd завантажувальним. використання зовнішнього hdd Як primary для завантаження с.

Процедура завантажувального HDD-диска в операційній системі Windows версії 7 досить сильно відрізняється від операції створення завантажувального USB Flash, але здійснюється стандартними інструментами самої системи і не вимагає використання додаткових спеціальних програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню OS Windows версії 7, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури створення завантажувального HDD-диска. Розкрийте посилання «Адміністрування» і розгорніть вузол «Керування комп'ютером». Виберіть розділ «Керування дисками» і знайдіть диск 1, що співпадає за розмірами з обраним зовнішнім томом. Визначте свій HDD-диск і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
2
Вкажіть команду «Видалити том» і дочекайтеся появи повідомлення про успішне завершення операції. Скористайтеся командою «Створити простий том» і введіть значення 4300 в рядок «Розмір простого томи" діалогового вікна. Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі» і виберіть бажане значення імені створюваного диска в новому діалоговому вікні. Перейдіть до наступного кроку натисканням кнопки «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Форматувати цей том наступним чином». Підтвердіть виконання обраних дій натисканням кнопки «Далі» і авторизуйтесь процедуру, натиснувши кнопку «Готово». Викличте контекстне меню створеного розділу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Зробити розділ активним».
3
Повторіть весь вищеописаний алгоритм дій для створення другого розділу на зовнішньому HDD-диску, але не робіть його активним.
4
Вставте диск Windows 7 в дисковод і розкрийте меню «Правка» верхньої сервісної панелі. Вкажіть команду «Виділити все» створіть повну копію всіх папок диска. Скористайтеся командою «Вставити» для копіювання виділених папок в активний розділ створеного томи або виконайте все те ж саме в додатку Total Commander при наявності ISO-образу установочного диска.
5
Здійсніть перезавантаження системи і вкажіть створений зовнішній диск в якості Primary Boot Device в BIOS. Збережіть зроблені зміни і використовуйте свій HDD-диск як завантажувальний пристрій.