Як вставити в рамку фотографію у фотошопі.

Іноді так хочеться додати звичайної фотографії трохи яскравості і фарб, доповнюють образ або розкривають його в новому кольорі. Зробити це можна за допомогою програми Adobe Photoshop. Що для цього потрібно? Скачати вподобану фото рамку з інтернету і за допомогою фотошопу вставити в неї ваше фото.
Інструкція
1
Відкрийте рамку для фотографії і фотографію, яку будете туди поміщати.
2
Збільште зображення рамки настільки, щоб вам було зручно з ним працювати. За допомогою інструмента «стрілка» (Move Tool) перенесіть фотографію на шар з рамкою.
3
У вікні шарів перемістіть шар з фотографією після шару з рамкою.
4
Натисніть на клавіатурі англійську букву М, при наведенні мишкою на зображення, курсор прийме форму хрестика. Потім клацання правою кнопкою миші - Free Transform - і, утримуючи клавішу Shift, змініть розмір зображення, щоб він красиво містився в рамці.
5
При повторному натисканні на будь-який інструмент з'явиться діалогове вікно збереження зміни розміру картинки. Натисніть «прийняти» (apply).
6
Збережіть картинку і насолоджуйтеся результатом.
Фото в оригінальній рамочці може стати відмінним подарунком вашим близьким. Вам напевно буде цікаво, як правильно вставити рамку в Фотошопі, особливо якщо ви тільки починаєте освоювати цю програму.

У Мережі можна знайти рамочку на будь-який смак, але всі вони мають різні формати - Png, Jpeg, PSD.

Як вставити рамку в Фотошопі: формат Jpeg

 1. Перш за все, відкрийте вихідне зображення.
 2. Основний шар потрібно розблокувати. Для цього клацніть два рази лівою кнопкою миші по піктограмі шару. Коли відкриється вікно «Новий шар», просто натисніть «Так». Шар отримає ім'я «Шар 0».
 3. Тепер необхідно виділити місце, в яке буде вставлено фото. Для цього можна використовувати будь-який звичний інструмент виділення.
 4. Натисніть Delete. Шаховий візерунок, який з'явиться в виділеної області, означає, що утворилася прозора область. Тепер слід натиснути Ctrl + D і зняти виділення.
 5. Відкрийте фотографію, яку хочете помістити в рамку, а потім виберете інструмент «Переміщення» та перетягніть фото на рамочку. Якщо воно більше рамки, натисніть Ctrl + T.
 6. Клацніть по будь-якому кутовому маркеру, утримуючи Shift, і тягніть його всередину фото. Зображення необхідно розташувати над рамочкою, воно має бути трохи більше її розміру. Натисніть Enter.
 7. Останній крок - поміняти шари місцями. Залишилося злити шари за допомогою поєднання клавіш Shift + Ctrl + E, і фото готове.

Як правильно вставити рамку в Фотошопі: формат PNG

 1. Відкрийте вихідне зображення у форматі PNG і фотографію, яку будете вставляти в рамку.
 2. Необхідно вибрати інструмент «Переміщення», клацнути по другому фото лівої кнопкою миші і перетягнути його на зображення з рамочкою.
 3. Фото потрібно розташувати над рамкою.
 4. Тепер поміняйте місцями шари.
 5. Додайте фото так, як вам подобається, натиснувши Ctrl + T і утримуючи Shift. Злийте шари за допомогою поєднання Shift + Ctrl + E.
 6. Hажміте клавіші Shift + Ctrl + S і введіть у вікні збереження ім'я файлу і тип - jpeg, потім натисніть «Зберегти».

Як вставити рамку в Фотошопі: формат PSD

Цей формат є найбільш зручним, але, щоб правильно вставити рамку в Фотошопі, необхідно врахувати деякі його особливості.

 1. Відкрийте вихідне зображення і фотографію .
 2. За допомогою інструмента "Переміщення" перетягніть фото на зображення з рамкою.
 3. На палітрі «Шари» буде безліч шарів, а не один, як у випадках з іншими форматами. Знайдіть шар з рамкою і розташуйте під ним фото.
 4. Натисніть Ctrl + T і, утримуючи Shift, зменшіть фотографію до потрібного розміру. Розташуйте її в рамці так, як вам подобається. Натисніть Enter.
 5. В даному випадку безліч шарів дає простір для творчості - багато елементів, які складають рамку, знаходяться на окремих шарах. Якщо вам щось не подобається, ви можете відключити або видалити цей елемент.
 6. Натисніть Shift + Ctrl + S і збережете фото в форматі PSD або Jpeg, якщо хочете роздрукувати фотографію в рамочці.