Як використовувати простір під сходами.

Найчастіше в котеджах і приватних будинках є сходи, що ведуть в мансардну кімнату (під горищем) або на другий поверх. У зв'язку з різноманітним оформленням, під кожною з сходів утворюється простір різної форми і величини. Щоб ці місця не пустували, можна спробувати облаштувати.
Інструкція
1
Розташуйте під сходами вбудований шафа. Наприклад красивий і місткий шафа-купе. В ньому ви зможете зберігати безліч речей, а також додасте свіжу нотку в оформленні інтер'єру. Якщо шафа з якихось причин вам не підходить, під сходи можна вмонтувати книжкові полиці або ящики, що висуваються.
2
Займіть простір під сходами прикомірком. У цю маленьку кімнатку ви зможете помістити дитячі санки, велосипед, рибальські снасті. А також зберігати там складну меблі для саду і дачі або зимовий верхній одяг. Обладнайте комору всілякими полицями і тоді він перетвориться на комору, в якій можна буде сховати заготовки на зиму. Оформіть комору так, щоб він підходив до обробки стін або імпонував дизайну сходів. Ідеально, якщо двері, ведуча в це приміщення не буде помітна.
3
Використовуйте вільний простір під сходами для створення ще однієї кімнати. Можете розташувати там навіть диван або двоспальне ліжко, якщо для цього буде достатньо місця. Вдалим рішенням стане ліжко-шафа. За відсутності необхідності її можна легко і швидко засунути в стіну.
4
Додайте під сходами пральню або гардеробну. Також цілком вдало там розміститися холодильник, морозильна камера, посудомийна машина, невеликий кухонний гарнітур або навіть додатковий санвузол з раковиною.
5
Розташуйте в цьому місці ігрову зону або дитяче ліжко. На стіни повісьте нічник і веселі картини або постери. А біля ліжка постеліть м'який килимок.
6
Якщо ж ви хочете використовувати простір під сходами оригінально - розмістіть там акваріум, винарня, камін або влаштуйте оранжерею. Також ви можете обладнати барну стійку, а в стінах зробити поглиблення для келихів та напоїв. Такий домашній міні-бар неодмінно буде радувати вас і ваших друзів.