Як включити апаратне прискорення в ноутбуці. включити апаратне прискорення на комп'ютері.

Функція апаратного прискорення в ноутбуках останніх моделей дозволяє перерозподілити навантаження обробки відеофайлів з головного процесора комп'ютера на мобільний відеокарту, що значно підвищує можливий час автономної роботи. Також дана дія призводить до можливості відтворення файлів Full HD video.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для здійснення процедури включення функції апаратного прискорення відеокарти ноутбука і розкрийте посилання «Панель управління». Визначте елемент "Екран" і розгорніть його подвійним кліком миші. Скористайтеся розділом «Налаштування параметрів екрану» в лівій панелі діалогового вікна і вкажіть команду «Додаткові параметри» в наступному вікні. Скористайтеся вкладкою «Діагностика» нового діалогового вікна і виберіть опцію «Змінити параметри». Перетягніть повзунок індикатора в крайнє праве положення і авторизуйтесь застосування зроблених змін натисканням кнопки OK. Введіть значення адміністраторського пароля у відповідне поле вікна запиту системи для підтвердження виконання обраних дій і здійсните перезавантаження системи для застосування збережених змін.
2
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для включення апаратної підтримки звукової карти ноутбука і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення dxdiag в рядок «Відкрити» і авторизуйтесь запуск утиліти «Засіб діагностики DirectX» натисканням кнопки OK. Переконайтеся в тому, що встановлені всі необхідні компоненти: - останні версії драйверів; - К-Lite Mega Codec Pack; - Media Player Classic.Перейдіте на вкладку «Звук» вікна утиліти. Пересуньте повзунок індикатора в крайнє праве положення в поле «Рівень апаратного прискорення» і авторизуйтесь застосування зроблених змін натисканням кнопки OK.
3
Ще раз поверніться на вкладку «Екран» і застосуєте прапорці на полях форматів: - Matroska; - H264/AVC (DXVA); - VC1 (DXVA). У правій частині діалогового вікна. Вкажіть опцію System Default у всіх полях групи Playback-Output і авторизуйтесь застосування зроблених змін натисканням кнопки OK.